wracamymdk2
WRACAMY DO ZAJĘĆ W FORMIE STACJONARNEJ
Drodzy Rodzice i Uczestnicy zajęć!W związku z komunikatem Ministerstwa Edukacji Narodowej informującym o powrocie zajęć stacjonarnych prowadzonych przez placówki wychowania pozaszkolnego informujemy, że od dnia 18 maja 2020 r. stopniowo…

OD 18 maja 2020 MDK wraca do pracy stacjonarnej. Stopniowo będą uruchamiane poszczególne sekcje. Od wtorku, tj. 19 maja 2020 jest możliwy ponowny udział uczestnika w zajęciach stacjonarnych według stałego planu w głównym budynku MDK.

Zasady i ważne informacje dotyczące ponownego uruchomienia zajęć stacjonarnych znajdziesz na tej stronie: >> PRZECZYTAJ KONIECZNIE ZASADY POWROTU NA ZAJĘCIA STACJONARNE!!!<<

PLAN ZAJĘĆ POSZCZEGÓLNYCH GRUP I DODATKOWE INFORMACJE O EWENTUALNYCH ZMIANACH LUB INNYCH OKOLICZNOŚCIACH SĄ WIDOCZNE PO KLIKNIĘCIU W DANĄ GRUPĘ PONIŻEJ!

 

Karszyń Stanisław – Kontakt email: s.karszyn@mdkprzemysl.pl

Sala nr 16
PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEKSOBOTA
————————–————————–16:30-17:15- Keyboard – grupa dziecięca początkująca KEY1a15:45-16:30-
perkusja gr. kontynuująca PER1a
————————–————————–
17:20-18:05- Keyboard – grupa młodzieżowa początkujaca KEY1b16:35-17:20- Keyboard – grupa kontynuująca KEY1d
17:25-18:10- Keyboard – grupa kontynuująca KEY1e
18:15-19:00- Keyboard – grupa początkująca KEY1c

Sabina Tomaka-Wiater – Kontakt email: s.tomakawiater@mdkprzemysl.pl

Z POWODU NIEOBECNOŚCI NAUCZYCIELA ZAJĘCIA GRUP WOKALNYCH i PLANOWANE SĄ DOPIERO OD DNIA 2 czerwca 2020.
PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEKSOBOTA
15:00 – 15:45 – Keyboard – kontynuacja KEY1a14:45 – 15:30 – Śpiew – kontynuacja WOK1b15:00 – 15:45 – Keyboard – gr. początkująca KEY3a14:45 – 15:30 – Keyboard- kontynuacja KEY3c15:10 – 15:55 – Keyboard – gr. początkująca KEY3d————————
15:50 – 16:35 – Śpiew – kontynuacja WOK1a15:35 – 16:20 – Keyboard – kontynuacja KEY1d15:50 – 16:35 – Śpiew – gr. początkująca WOK1c15:35 – 16:20 – Śpiew- kontynuacja WOK1e16:00 – 16:45 – Śpiew – gr. początkująca WOK2b
16:40 – 17:25 – Keyboard – kontynuacja KEY1b16:25 – 17:10 – Keyboard – kontynuacja KEY1e16:40 – 17:25 – Śpiew – gr. początkująca WOK1d16:25 – 17:10 – Śpiew – kontynuacja WOK1f16:50 – 17:35 – Śpiew – gr. kontynuująca WOK2c
17:30 – 18:15 – Keyboard – kontynuacja KEY1c17:15 – 18:00 – Keyboard – kontynuacja KEY1f17:30 – 18:15 – Keyboard – gr. kontynuująca KEY3b17:15 – 18:00 – Śpiew- kontynuacja WOK2a17:40 – 18:25 – Śpiew – gr. kontynuująca WOK2d

Zofia Bator – Kontakt email: z.bator@mdkprzemysl.pl

Sala nr 22
PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEKSOBOTA
—————–15:00-15:45-
Szachy – gr. średniozaawansowana SZ3b
—————–—————–—————–
15:50-16:35-
Gry planszowe – GPa1
15:50-16:35-
Gry planszowe – GP1b
16:40-17:25- Szachy gr. średniozaawansowana SZ3a16:40-17:25 – Szachy gr. średniozaawansowana SZ3c
17:30-19:05-
Szachy gr. zaawansowana SZ1a
17:30-19:05- Szachy gr. zaawansowana SZ1b

Maciej Jagustyn – Kontakt email: m.jagustyn@mdkprzemysl.pl

Sala nr 22
PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEKSOBOTA
—————–—————–—————–—————–14:45-15:30 – szachy gr. początkująca A—————–
15:35-16:20 – szachy gr. początkująca B
16:25-17:10 – szachy gr. początkująca C
17:15-18:00 – szachy gr. początkująca D
18:05-19:35 – szachy gr. zaawansowana Z

Andrzej Zych – Kontakt email: a.zych@mdkprzemysl.pl

Sala nr 2
PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEKSOBOTA
15:30-16:15
Programowanie – Grupa początkująca KOM1a
—————-15:30-16:15
Grafika komputerowa – Grupa początkująca KOM1e
—————-15:30-16:15
Programowanie + robotyka – Grupa początkująca KOM2g
—————-
16:20-17:05
Robotyka – Grupa początkująca KOM1b
16:20-17:05
Programowanie + robotyka – Grupa początkująca KOM1f
16:20-17:05
Programowanie + robotyka – Grupa początkująca KOM2h
17:10-17:55
Programowanie – Grupa kontynuująca KOM1c
18:00-18:45
Robotyka – Grupa kontynuująca KOM1d

Rajtmajer Janusz – Kontakt email: j.rajtmajer@mdkprzemysl.pl

Sala 25
PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEKSOBOTA
16:30 – 17:15 Gitara – gr początkująca GIT4a15:15 – 16:00 Gitara – gr początkująca GIT3a16:30 – 17:15 Gitara – gr zaawansowana GIT4d15:30 – 16:15 Gitara – gr zaawansowana GIT3f15:00 – 15:45 Gitara – gr zaawansowana GIT5a—————-
17:20 – 18:05 Gitara – gr zaawansowana GIT4b16:05 – 16:50 Gitara – gr początkująca GIT3b17:20 – 18:05 Gitara – gr początkująca GIT4e16:20 – 17:50 Grupa PAT15:50 – 16:35 Gitara – gr zaawansowana GIT5b
18:10 – 18:55 Gitara – gr zaawansowana GIT4c16:55 – 17:40 Gitara – gr zaawansowana GIT3c18:10 – 18:55 Gitara – gr zaawansowana GIT4f16:40 – 18:10 Gitara – gr zaawansowana GIT5c
17:45 – 18:30 Gitara – gr początkująca GIT3d18:15 – 19:45 Gitara – gr zaawansowana GIT5d
18:35 – 19:20 Gitara – gr zaawansowana GIT3e

Huget Katarzyna – Kontakt email: k.huget@mdkprzemysl.pl

Sala 23
PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEKSOBOTA
15:40-16:25 – gr początkująca GIT 1A15:50 – 16:35 – gitara – gr. kontynuująca GIT 1E15:40-16:25 – gr początkująca GIT 2C15:00 – 15:45 – gitara – gr. kontynuująca GIT 6A—————-9:30-12:45 – Zespół muzyczny
16:30-17:15 – gitara – gr. kontynuująca GIT 1B16:40 – 17:25 – gitara – gr. kontynuująca GIT 1F16:30 – 17:15 – gitara – gr. kontynuująca GIT 2D15:50 – 16:35 – gitara – gr. kontynuująca GIT 6B
17:20-18:05- gitara – gr. kontynuująca GIT 1C17:30 – 18:15 – gitara – gr. kontynuująca GIT 2A17:20 – 18:05 – gitara – gr. kontynuująca GIT 2E16:40 – 17:25 – gitara gr. początkująca GIT 6C
18:10-18:55 – gitara – gr. kontynuująca GIT 1D18:20 – 19:05 – gitara – gr. kontynuująca GIT 2B18:10 – 18:55 – gitara – gr. kontynuująca GIT 2F17:30-18:15 – gitara – gr. kontynuująca GIT 6D

Tomasz Tereszak – Kontakt email: t.tereszak@mdkprzemysl.pl

Sala nr 6
PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEKSOBOTA
14:50-15:35 – Perkusja 2e – gr początkująca14:50-15:35 – Perkusja 2a – gr kontynuująca—————–—————–—————–
15:40-16:25 -Ukulele Gr. początkująca UKU1a15:40-16:25 – Perkusja 2b – gr kontynuująca
16:30-17:15 -Ukulele Gr. początkująca UKU1b16:30-17:15 – Perkusja 2c – gr. początkująca
17:20-18:05 -Ukulele Gr. początkująca UKU1c17:20-18:05 – Perkusja 2d – gr kontynuująca
18:10-18:55 -Ukulele Gr. kontynuująca UKU1d
19:00-19:45 -Ukulele Gr. kontynuująca UKU1e

Flet-Kłos Agnieszka – Kontakt email: a.klos@mdkprzemysl.pl

Sala 4
PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEKSOBOTA
————————–————————–16:15-17:00
Flet – Grupa początkująca
FLE2a
16:30-17:15
Flet – Grupa początkująca
FLE2b
16:30-17:15
Flet – Grupa początkująca
FLE2d
—————-
17:05-17:50
Flet – Grupa kontynuująca FLE1a
17:20-18:05
Flet – Grupa początkująca
FLE2c
17:20-18:05
Flet – Grupa kontynuująca
FLE1d
18:00-18:45
Flet – Grupa kontynuująca
FLE1b
18:10-18:55
Flet – Grupa kontynuująca
FLE1c
18:10-18:55
Flet – Grupa kontynuująca
FLE1e

Izabela Krygowska – Kontakt email: i.krygowska@mdkprzemysl.pl

Sala 18
PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEKSOBOTA
—————-Zajęcia z grup wtorkowych przeniesione na czwartek lub piątek—————-16:00-16:45
Zajęcia rytmiczno-ruchowe RYT1
16:00-16:45
Zajęcia rytmiczno-ruchowe RYT1
—————-
W celu ustalenia godziny prosimy o kontakt z nauczycielem16:50-17:35
Zajęcia taneczne – Grupa kontynuująca TAN2
16:50-17:35
Zajęcia taneczne – Grupa kontynuująca TAN1B i TAN1C
17:40-19:10
Zajęcia taneczne – Grupa początkująca TAN1a
17:40-19:10
Zajęcia taneczne – Grupa kontynuująca TAN2

Fitness-Zumba – Kubicka Katarzyna – Kontakt email: k.kubicka@mdkprzemysl.pl

Sala 18
PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEKSOBOTA
16:20-17:05
Zajęcia taneczno-ruchowe FIT1a
—————-16:20-17:05
Zajęcia taneczno-ruchowe FIT1b
—————-—————-—————-
17:10-17:55
Zajęcia taneczno-ruchowe FIT2a
17:10-17:55
Zajęcia taneczno-ruchowe FIT1c
18:00-18:45
Zajęcia taneczno-ruchowe FIT2b
18:00-18:45
Zajęcia taneczno-ruchowe FIT2c

Żygała Janusz – Kontakt email: j.zygala@mdkprzemysl.pl

Sala 02
PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEKSOBOTA
—————-16:00-17:30
Tenis stołowy – Grupa początkująca TEN1a
16:00-17:30
Tenis stołowy – Grupa kontynuująca TEN2a
16:00-17:30
Tenis stołowy – Grupa początkująca TEN1a
15:50-17:20
Tenis stołowy – Grupa kontynuująca TEN2a
9:50-11:20
Zajęcia sportowo-rekreacyjne REK1b
17:35-19:05
Tenis stołowy – Grupa kontynuująca TEN3a
17:40-19:10
Tenis stołowy – Grupa kontynuująca TEN2b
17:40-19:10
Tenis stołowy – Grupa początkująca TEN1b
17:25-19:50
Zajęcia sportowo-rekreacyjne REK1a
11:25-12:15
Zajęcia sportowo-rekreacyjne REK1b

Tymoczko Agnieszka – Kontakt email: a.tymoczko@mdkprzemysl.pl

Sala nr 4
PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEKSOBOTA
15:00-15:45
Język niemiecki – grupa początkująca JEZ1a
15:00-15:45
Język niemiecki – grupa kontynuująca JEZ1d
—————-—————-—————-—————-
15:50-16:35
Język niemiecki -grupa początkująca JEZ1b
15:50-16:35
Język niemiecki -grupa kontynuująca JEZ1e
16:40-17:25
Język niemiecki – grupa początkująca JEZ1c
16:40-17:25
Język niemiecki – grupa kontynuująca JEZ1f

Białoch Ewelina – Kontakt email: e.bialoch@mdkprzemysl.pl

Sala nr 15
PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEKSOBOTA
—————-—————-—————-15:30-17:00 – Klub Malucha – grupa młodsza KM1a
—————-—————-
17:05-18:35 – Klub Malucha – grupa starsza KM1b

Ewelina Białoch – kontakt email: e.bialoch@mdkprzemysl.pl

Sala nr 14
PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEKSOBOTA
15:00-16:30
Plastyka – Grupa młodsza- PLA4a
15:00-16:30
Plastyka – Grupa średnia- PLA5b
15:30-17:00
Plastyka – Grupa młodsza- PLA4b
—————-16:00-17:30
Plastyka – Grupa starsza – Pla6a
—————-
16:35-17:20
Plastyka – Grupa młodsza- PLA4a
16:35-17:20
Plastyka – Grupa średnia- PLA5b
17:05-17:50
Plastyka – Grupa młodsza- PLA4b
17:40-19:10
Plastyka – Grupa starsza – Pla6a
17:25-18:55
Plastyka – Grupa średnia – Pla5a
17:25-19:00
Plastyka – Grupa przedszkolna – Pla6b
19:00-19:45
Plastyka – Grupa średnia – Pla5a

Torba Julita

Zajęcia wyłącznie w budynku głównym MDK.
ZAJĘCIA PLASTYCZNE z pracowni przy UL. BORELOWSKIEGO zostają przeniesione do budynku głównego MDK.
PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEKSOBOTA
[budynek główny MDK]
16:00-16:45 – Rękodzieło artystyczne – gr. młodsza i średnia16:00-17:30 – Rękodzieło artystyczne – gr. młodsza i średnia15:00 – 15:45 – Rękodzieło artystyczne – gr. przedszkolna16:00-17:30 – Rękodzieło artystyczne – gr. młodsza i średnia16:00-17:30 – Rękodzieło artystyczne – gr. młodsza i średnia—————-
16:50-17:35 – Rękodzieło artystyczne – gr. młodsza i średnia17:40-19:10 – Rękodzieło artystyczne – gr. młodsza i średnia15.50 – 17.25 Rękodzieło artystyczne – gr. młodsza i średnia 17:40-19:10 – Rękodzieło artystyczne – gr. młodsza i średnia
17:40-18:25 – Rękodzieło artystyczne – gr. starsza17.30 – 18.15 Rękodzieło artystyczne – gr. młodsza i średnia 19:15-20:05 – Rękodzieło artystyczne gr. starsza

Hausman Aldona

Zajęcia wyłącznie w budynku głównym MDK.
ZAJĘCIA PLASTYCZNE z pracowni przy UL. BORELOWSKIEGO zostają przeniesione do budynku głównego MDK.
PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEKSOBOTA
16:00 – 17:30 – Zajęcia plastyczne gr. młodsza PLA716:00 – 17:30 – Zajęcia plastyczne gr. starsza PLA315:00 – 15:45 – Zajęcia plastyczne gr. młodsza PLA117:30 – 18:15 – Zajęcia plastyczne gr młodsza PLA 116:00-17:30 – Zajęcia plastyczne – gr. starsza PLA 2—————-
17:40 – 18:25 – Zajęcia plastyczne gr. młodsza PLA717:40 – 19:10 – Zajęcia plastyczne gr. starsza PLA315.50 – 17.25 – Zajęcia plastyczne gr. młodsza PLA118:20 – 19:05 – Zajęcia plastyczne gr młodsza PLA 117:40-19:10 -Zajęcia plastyczne – gr. starsza PLA 2
17.30 – 18.15 – Zajęcia plastyczne gr. młodsza PLA119:15-20:05 – Zajęcia plastyczne – gr. starsza PLA 2