PLAN STAŁYCH ZAJĘĆ W GRUPACH

Karszyń Stanisław

Sala nr 16
PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEKSOBOTA
————————–————————–16:30-17:15- Keyboard – grupa dziecięca początkująca KEY1a15:45-16:30-
perkusja gr. kontynuująca PER1a
————————–————————–
17:20-18:05- Keyboard – grupa młodzieżowa początkujaca KEY1b16:35-17:20- Keyboard – grupa kontynuująca KEY1d
17:25-18:10- Keyboard – grupa kontynuująca KEY1e
18:15-19:00- Keyboard – grupa początkująca KEY1c

Sabina Tomaka-Wiater

Sala nr 17
PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEKSOBOTA
15:00 – 15:45 – Keyboard – kontynuacja KEY1a14:45 – 15:30 – Śpiew – kontynuacja WOK1b15:00 – 15:45 – Keyboard – gr. początkująca KEY3a14:45 – 15:30 – Keyboard- kontynuacja KEY3c15:10 – 15:55 – Keyboard – gr. początkująca KEY3d————————
15:50 – 16:35 – Śpiew – kontynuacja WOK1a15:35 – 16:20 – Keyboard – kontynuacja KEY1d15:50 – 16:35 – Śpiew – gr. początkująca WOK1c15:35 – 16:20 – Śpiew- kontynuacja WOK1e16:00 – 16:45 – Śpiew – gr. początkująca WOK2b
16:40 – 17:25 – Keyboard – kontynuacja KEY1b16:25 – 17:10 – Keyboard – kontynuacja KEY1e16:40 – 17:25 – Śpiew – gr. początkująca WOK1d16:25 – 17:10 – Śpiew – kontynuacja WOK1f16:50 – 17:35 – Śpiew – gr. kontynuująca WOK2c
17:30 – 18:15 – Keyboard – kontynuacja KEY1c17:15 – 18:00 – Keyboard – kontynuacja KEY1f17:30 – 18:15 – Keyboard – gr. kontynuująca KEY3b17:15 – 18:00 – Śpiew- kontynuacja WOK2a17:40 – 18:25 – Śpiew – gr. kontynuująca WOK2d

Zofia Bator

Sala nr 22
PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEKSOBOTA
—————–15:00-15:45-
Szachy – gr. średniozaawansowana SZ3b
—————–—————–—————–
15:50-16:35-
Gry planszowe – GPa1
15:50-16:35-
Gry planszowe – GP1b
16:40-17:25- Szachy gr. średniozaawansowana SZ3a16:40-17:25 – Szachy gr. średniozaawansowana SZ3c
17:30-19:05-
Szachy gr. zaawansowana SZ1a
17:30-19:05- Szachy gr. zaawansowana SZ1b

Maciej Jagustyn

Sala nr 22
PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEKSOBOTA
—————–—————–—————–—————–14:45-15:30 – szachy gr. początkująca A—————–
15:35-16:20 – szachy gr. początkująca B
16:25-17:10 – szachy gr. początkująca C
17:15-18:00 – szachy gr. początkująca D
18:05-19:35 – szachy gr. zaawansowana Z

Andrzej Zych

Sala nr 2
PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEKSOBOTA
15:30-16:15
Programowanie – Grupa początkująca KOM1a
—————-15:30-16:15
Grafika komputerowa – Grupa początkująca KOM1e
—————-15:30-16:15
Programowanie + robotyka – Grupa początkująca KOM2g
—————-
16:20-17:05
Robotyka – Grupa początkująca KOM1b
16:20-17:05
Programowanie + robotyka – Grupa początkująca KOM1f
16:20-17:05
Programowanie + robotyka – Grupa początkująca KOM2h
17:10-17:55
Programowanie – Grupa kontynuująca KOM1c
18:00-18:45
Robotyka – Grupa kontynuująca KOM1d

Rajtmajer Janusz

Sala 25
PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEKSOBOTA
16:30 – 17:15 Gitara – gr początkująca GIT4a15:15 – 16:00 Gitara – gr początkująca GIT3a16:30 – 17:15 Gitara – gr zaawansowana GIT4d15:30 – 17:00 Grupa PAT15:00 – 15:45 Gitara – gr zaawansowana GIT5a—————-
17:20 – 18:05 Gitara – gr zaawansowana GIT4b16:05 – 16:50 Gitara – gr początkująca GIT3b17:20 – 18:05 Gitara – gr początkująca GIT4e17:05 – 17:50 Gitara – gr zaawansowana GIT3f15:50 – 16:35 Gitara – gr zaawansowana GIT5b
18:10 – 18:55 Gitara – gr zaawansowana GIT4c16:55 – 17:40 Gitara – gr zaawansowana GIT3c18:10 – 18:55 Gitara – gr zaawansowana GIT4f16:40 – 18:10 Gitara – gr zaawansowana GIT5c
17:45 – 18:30 Gitara – gr początkująca GIT3d18:15 – 19:45 Gitara – gr zaawansowana GIT5d
18:35 – 19:20 Gitara – gr zaawansowana GIT3e

Kłos Stanisław

Sala 23
PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEKSOBOTA
16:30-17:15 – gitara – gr. kontynuująca GIT 2A15:50 – 16:35 – gitara – gr. kontynuująca GIT 2B16:30 – 17:15 – gitara – gr. kontynuująca GIT 3B15:00 – 15:45 – gitara – gr. kontynuująca GIT 3D—————-—————-
17:20-18:55 – gitara – gr. początkująca GIT 1A16:40 – 17:25 – gitara – gr. kontynuująca GIT 3A17:20 – 18:05 – gitara – gr. kontynuująca GIT 3C15:50 – 16:35 – gitara – gr. kontynuująca GIT 3E
18:10-18:55 – gitara – gr. początkująca GIT 1B17:30 – 18:15 – gitara – gr. kontynuująca GIT 2C18:10 – 18:55 – gitara – gr. początkująca GIT 1C16:40 – 17:25 – gitara gr. początkująca GIT 1D
18:20 – 19:05 – gitara – gr. kontynuująca GIT 2D17:30-18:15 – gitara – gr. kontynuująca GIT 3F

Tomasz Tereszak

Sala nr 6
PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEKSOBOTA
14:50-15:35 -Ukulele Gr. początkująca UKU1a13:50-14:35 – Perkusja 2a – gr kontynuująca—————–—————–—————–9:30-11:55 – zespół muzyczny gr. A
15:40-16:25 -Ukulele Gr. początkująca UKU1b14:50-15:35 – Perkusja 2b – gr kontynuująca12:00-12:45 – zespół muzyczny gr. B
16:30-17:15 -Ukulele Gr. początkująca UKU1c15:40-16:25 – Perkusja 2c – gr. początkująca
17:20-18:05 -Ukulele Gr. kontynuująca UKU1d16:30-17:15 – Perkusja 2d – gr kontynuująca
18:10-18:55 -Ukulele Gr. kontynuująca UKU1e17:20-18:05 – Perkusja 2e – gr początkująca
19:00-19:45 – zespół muzyczny gr. C

Flet-Kłos Agnieszka

Sala 4
PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEKSOBOTA
————————–————————–16:15-17:00
Flet – Grupa początkująca
FLE2a
16:30-17:15
Flet – Grupa początkująca
FLE2b
16:30-17:15
Flet – Grupa początkująca
FLE2d
—————-
17:05-17:50
Flet – Grupa kontynuująca FLE1a
17:20-18:05
Flet – Grupa początkująca
FLE2c
17:20-18:05
Flet – Grupa kontynuująca
FLE1d
18:00-18:45
Flet – Grupa kontynuująca
FLE1b
18:10-18:55
Flet – Grupa kontynuująca
FLE1c
18:10-18:55
Flet – Grupa kontynuująca
FLE1e

Magdalena Jop w zastępstwie z Izabelę Krygowską

Sala 18
PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEKSOBOTA
—————-16:00-17:30
Zajęcia taneczne – Grupa kontynuująca kl 1-3 TAN1b
—————-16:00-16:45
Zajęcia rytmiczno-ruchowe RYT1
16:00-16:45
Zajęcia rytmiczno-ruchowe RYT1
—————-
17:35-19:05
Zajęcia taneczne – Grupa kontynuująca kl 1-3 TAN1c
16:50-17:35
Zajęcia taneczne – Grupa początkująca przedszkolna i kl.1-3 TAN1a
16:50-17:35
Zajęcia taneczne – Grupa początkująca przedszkolna i kl.1-3 TAN1a
17:40-19:10
Zajęcia taneczne – Grupa początkująca szkoła podstawowa TAN2a
17:40-19:10
Zajęcia taneczne – Grupa kontynuująca szkoła podstawowa TAN2b

Fitness-Zumba – Kubicka Katarzyna

Sala 18
PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEKSOBOTA
16:20-17:05
Zajęcia taneczno-ruchowe FIT1a
—————-16:20-17:05
Zajęcia taneczno-ruchowe FIT1b
—————-—————-—————-
17:10-17:55
Zajęcia taneczno-ruchowe FIT2a
17:10-17:55
Zajęcia taneczno-ruchowe FIT1c
18:00-18:45
Zajęcia taneczno-ruchowe FIT2b
18:00-18:45
Zajęcia taneczno-ruchowe FIT2c

Żygała Janusz

Sala 02
PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEKSOBOTA
—————-16:00-17:30
Tenis stołowy – Grupa początkująca TEN1a
16:00-17:30
Tenis stołowy – Grupa kontynuująca TEN2a
16:00-17:30
Tenis stołowy – Grupa początkująca TEN1a
15:50-17:20
Tenis stołowy – Grupa kontynuująca TEN2a
9:50-11:20
Zajęcia sportowo-rekreacyjne REK1b
17:35-19:05
Tenis stołowy – Grupa kontynuująca TEN3a
17:40-19:10
Tenis stołowy – Grupa kontynuująca TEN2b
17:40-19:10
Tenis stołowy – Grupa początkująca TEN1b
17:25-19:50
Zajęcia sportowo-rekreacyjne REK1a
11:25-12:15
Zajęcia sportowo-rekreacyjne REK1b

Tymoczko Agnieszka

Sala nr 4
PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEKSOBOTA
15:00-15:45
Język niemiecki – grupa początkująca JEZ1a
15:00-15:45
Język niemiecki – grupa kontynuująca JEZ1d
—————-—————-—————-—————-
15:50-16:35
Język niemiecki -grupa początkująca JEZ1b
15:50-16:35
Język niemiecki -grupa kontynuująca JEZ1e
16:40-17:25
Język niemiecki – grupa początkująca JEZ1c
16:40-17:25
Język niemiecki – grupa kontynuująca JEZ1f

Białoch Ewelina

Sala nr 15
PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEKSOBOTA
—————-—————-—————-15:30-17:00 – Klub Malucha – grupa młodsza KM1a
—————-—————-
17:05-18:35 – Klub Malucha – grupa starsza KM1b

Ewelina Białoch

Sala nr 14
PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEKSOBOTA
15:00-16:30
Plastyka – Grupa młodsza- PLA4a
15:00-16:30
Plastyka – Grupa średnia- PLA5b
15:30-17:00
Plastyka – Grupa młodsza- PLA4b
—————-16:00-17:30
Plastyka – Grupa starsza – Pla6a
—————-
16:35-17:20
Plastyka – Grupa młodsza- PLA4a
16:35-17:20
Plastyka – Grupa średnia- PLA5b
17:05-17:50
Plastyka – Grupa młodsza- PLA4b
17:40-19:10
Plastyka – Grupa starsza – Pla6a
17:25-18:55
Plastyka – Grupa średnia – Pla5a
17:25-19:00
Plastyka – Grupa przedszkolna – Pla6b
19:00-19:45
Plastyka – Grupa średnia – Pla5a

Torb Julita

Sala 14 i Pracownia na Borelowskiego
PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEKSOBOTA
[pracownia Borelowskiego][pracownia Borelowskiego][pracownia Borelowskiego][budynek główny MDK][pracownia Borelowskiego]
16:00-16:45 – Rękodzieło artystyczne – gr. młodsza i średnia16:00-17:30 – Rękodzieło artystyczne – gr. młodsza i średnia15:00 – 15:45 – Rękodzieło artystyczne – gr. przedszkolna16:00-17:30 – Rękodzieło artystyczne – gr. młodsza i średnia16:00-17:30 – Rękodzieło artystyczne – gr. młodsza i średnia—————-
16:50-17:35 – Rękodzieło artystyczne – gr. młodsza i średnia17:40-19:10 – Rękodzieło artystyczne – gr. młodsza i średnia15.50 – 17.25 Rękodzieło artystyczne – gr. młodsza i średnia 17:40-19:10 – Rękodzieło artystyczne – gr. młodsza i średnia
17:40-18:25 – Rękodzieło artystyczne – gr. starsza17.30 – 18.15 Rękodzieło artystyczne – gr. młodsza i średnia 19:15-20:05 – Rękodzieło artystyczne gr. starsza

Hausman Aldona

Sala nr 14 i pracownia na Borelowskiego
PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEKSOBOTA
[pracownia Borelowskiego][pracownia Borelowskiego][pracownia Borelowskiego][budynek główny MDK][pracownia Borelowskiego]
16:00 – 17:30 – Zajęcia plastyczne gr. młodsza PLA716:00 – 17:30 – Zajęcia plastyczne gr. starsza PLA315:00 – 15:45 – Zajęcia plastyczne gr. młodsza PLA117:30 – 18:15 – Zajęcia plastyczne gr młodsza PLA 116:00-17:30 – Zajęcia plastyczne – gr. starsza PLA 2—————-
17:40 – 18:25 – Zajęcia plastyczne gr. młodsza PLA717:40 – 19:10 – Zajęcia plastyczne gr. starsza PLA315.50 – 17.25 – Zajęcia plastyczne gr. młodsza PLA118:20 – 19:05 – Zajęcia plastyczne gr młodsza PLA 117:40-19:10 -Zajęcia plastyczne – gr. starsza PLA 2
17.30 – 18.15 – Zajęcia plastyczne gr. młodsza PLA119:15-20:05 – Zajęcia plastyczne – gr. starsza PLA 2