Nasz adres:

MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY w PRZEMYŚLU
ul. Św. Józefa 6,
Telefon/Fax.: 16-670-20-03,
E-mail: sekretariat@mdkprzemysl.pl Strona internetowa: www.mdkprzemysl.pl
Profil społecznościowy na FC: https://web.facebook.com/mdkprzemysl/
Strona BIP: www.mdkprzemysl.bip.gov.pl

Elektroniczna skrzynka podawcza ePUAP:
/MDK-Przemysl/SkrytkaESP

Kontakt z Inspektorem danych osobowych u Administratora jest możliwy pod adresem: Rynek 1, 37 – 700 Przemyśl, e-mail; iodedukacja@um.przemysl.pl, tel. 511-143-799

Godziny pracy

W okresie roku szkolnego sekretariat MDK czynny jest od poniedziałku do piątku: 9:00 – 17.00

Administracja (księgowość) czynna jest od poniedziałku do piątku w godz: 8:00-16:00

W okresach wolnych od zajęć szkolnych (ferie zimowe, wakacje)
placówka pracuje w zmienionym harmonogramie, jest czynna od poniedziałku
do piątku w godz.: 7:30 – 15:30

Kontakt z Dyrektorem:
Dyrektor przyjmuje interesantów w okresie roku szkolnego w w dni robocze w godz. 13:00 – 16:00 oraz w każdą trzecią i czwartą sobotę m-ca w godz.: 10:00-12:00, z wyjątkiem godzin, w których prowadzone są zajęcia dydaktyczne z uczniami. W okresie wolnym od zajęć dydaktycznych (ferie, wakacje) w godzinach pracy sekretariatu.
Kontakt email: dyrektor@mdkprzemysl.pl

Przyjmowanie interesantów możliwe jest również poza w/w godzinami po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym.

Zajęcia dydaktyczne prowadzone zgodnie z rozkładem zajęć, praca administracyjna oraz nadzór pedagogiczny realizowane przez dyrektora w nienormowanym czasie pracy.

 

KONTAKT Z NAUCZYCIELAMI poprzez pocztę email:

  • Stanisław Karszyń – keyboard – s.karszyn@mdkprzemysl.pl
  • Zofia Bator – szachy – z.bator@mdkprzemysl.pl
  • Maciej Jagustyn – szachy – m.jagustyn@mdkprzemysl.pl
  • Janusz Rajtmajer – gitara, zespoły: j.rajtmajer@mdkprzemysl.pl
  • Katarzyna Huget – gitara, zespoły – k.huget@mdkprzemysl.pl
  • Tomasz Tereszak – perkusja, ukulele – t.tereszak@mdkprzemysl.pl
  • Agnieszka Kłos – flet – a.klos@mdkprzemysl.pl
  • Sabina Tomaka-Wiater – śpiew, keyboard – s.tomakawiater@mdkprzemysl.pl
  • Ewelina Białoch – zajęcia plastyczne, Klub Malucha – e.bialoch@mdkprzemysl.pl
  • Aldona Hausman – zajęcia plastyczne – a.hausman@mdkprzemysl.pl
  • Julita Torba – rękodzieło artystyczne: j.torba@mdkprzemysl.pl
  • Izabela Krygowska – taniec – i.krygowska@mdkprzemysl.pl
  • Kinga Rabka – taniec – k.rabka@mdkprzemysl.pl
  • Honorata Rybak-Smycz – fintess – h.rybaksmycz@mdkprzemysl.pl
  • Agnieszka Tymoczko – j. niemiecki – a.tymoczko@mdkprzemysl.pl
  • Justyna Buć – j. angielski – j.buc@mdkprzemysl.pl
  • Janusz Żygała – tenis – j.zygala@mdkprzemysl.pl

Odwiedź nas w serwisach społecznościowych:

NAPISZ DO NAS WIADOMOŚĆ E-MAIL

Zapoznaj się z klauzulą informacyjną dot. danych osobowych w wiadomościach przesyłanych do nas drogą elektroniczną >>