Plan zajęć stałych

Perkusja elektroniczna - Karszyń Stanisław

Sala 2
PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEKSOBOTA
13:40-14:25-
perkusja gr. A początkująca
15:00-15:45-
perkusja gr. E zaawansowana
10:30-11:15-
perkusja gr. F najmłodsza
14:30-15:15-
perkusja gr. B zaawansowana
15:50-16:35 - perkusja gr. D kontynuująca16:45-17:30-
perkusja gr. C zaawansowana

Flet - Kłos Agnieszka

Sala 15
PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEKSOBOTA
18:00-18:45
Flet - Grupa kontynuująca
16:20-17:05
Flet - Grupa początkująca
17:05-17:50
Flet - Grupa kontynuująca
17:00-17:45
Flet - Grupa początkująca

17:10-17:55
Flet - Grupa początkująca
----------------
17:10-17:55
Flet - Grupa kontynuująca
17:55-18:40
Flet - Grupa kontynuująca
17:50-18:35
Flet - Grupa początkująca
18:00-18:45
Flet - Grupa kontynuująca

Gitara - Rajtmajer Janusz

Sala 25
PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEKSOBOTA
16:15-17:00-
Gitara gr. 3a
15:40-16:25-
Gitara gr. 4a
16:40-17:25-
Gitara gr. 3e
15:20-16:05-
Gitara gr. 5b
----------------
17:05-17:50-
Gitara gr. 3b
16:30-17:15-
Gitara gr. 4b
17:30-18:15-
Gitara gr. 4e
17:00-18:30-
Gitara gr. 4e
16:10-16:55-
Gitara gr. 5c
17:55-18:40-
Gitara gr. 3c
17:20-18:05-
Gitara gr. 4c
18:20-19:05-
Gitara gr. 5a
17:00-17:45-
Gitara gr. 5d
18:45-19:30-
Gitara gr. 3d
18:10-18:55-
Gitara gr. 4d
17:50-19:20-
Gitara gr. 5e
18:40-19:25-
Gitara gr. 3f

Keyboard, perkusja, ukulele - Tomasz Tereszak

Sala 16
PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEKSOBOTA
14:50-15:35 - keyboard KEY2a14:50-15:35 - keyboard KEY1a14:50-15:35 - ukulele UKU1c----------------------------------
15:40-16:25 - keyboard KEY2b15:40-16:25 - keyboard KEY1b15:40-16:25 - keyboard KEY2d15:40-16:25 - keyboard KEY1e
16:30-17:15 - keyboard KEY2c16:30-17:15 - keyboard KEY3b16:30-17:15 - ukulele UKU1a16:30-17:15 - keyboard KEY3c
17:20-18:05 - keyboard KEY3a17:20-18:05 - keyboard KEY1c17:20-18:05 - perkusja 2a17:20-18:05 - keyboard KEY1f
18:10-18:55 - ukulele UKU1a18:10-18:55 - keyboard KEY1d18:10-18:55 - perkusja 2b18:10-18:55 - keyboard KEY3d

Śpiew, zespoły - Karolina Próchnicka

Sala 23
PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEKSOBOTA
----------------------------------------------------------------14:45-15:30 - śpiew - gr. początkująca A8:40-9:25 - śpiew - gr. początkująca F
15:35-16:20 - śpiew - gr. początkująca B9:30-10:15 - śpiew gr. początkująca
16:25-17:10 - śpiew - gr. początkująca10:20-11:05 - zespół muzyczny gr. A
17:15-18:00 - śpiew - gr. początkująca gr C11:10-12:55 - zespół muzyczny gr. A
18:10-18:55 - śpiew - gr. początkująca gr D12:00-12:45 - zespół muzyczny gr. B
19:00-19:45 - śpiew - gr. początkująca gr E12:50-13:35 - zespół muzyczny gr. B

Gitara - Stanisław Kłos

Sala 23
PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEKSOBOTA
15:50-16:35 - gitara GIT1a16:00-16:45 - gitara GIT1b16:00-16:45 - gitara GIT2b15:50-16:35 - gitara GIT6b--------------------------------
16:40-17:25 - Gitara GITA2c16:50-17:35 - gitara GIT1c16:50-17:35 - gitara GIT6a16:40-17:25 - Gitara GITA2e
17:30-18:15 - gitara GIT2a17:40-18:25 - gitara GIT1d17:40-18:25 - gitara GIT1f17:30-18:15 - gitara GIT2f
18:30-19:15 - gitara GIT1b18:30-19:15 - gitara GIT2d

Taniec/Klub Malucha - Krygowska Izabela

Sala 18
PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEKSOBOTA
------------------------------------------------14:55-15:40
Taniec - Grupa kontynuujaca
14:55-15:40
Taniec - Grupa kontynuująca średnia
----------------
15:45-16:30
Taniec - Grupa kontynuująca młodsza
15:45-16:30
Taniec - Grupa młodsza
16:35-17:20
Klub Malucha - zajęcia taneczne
16:35-18:10
Taniec - Grupa kontynuująca średnia
17:25-18:10
Klub Malucha - zajęcia taneczne
18:15-19:50
Taniec - Grupa zaawansowana średnia
18:15-19:50
Taniec - Grupa zaawansowana starsza

Klub Malucha - Ewelina Białoch

Sala 15
PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEKSOBOTA
------------------------------------------------17:25-18:10 - Klub Malucha - zajęcia plastyczne
--------------------------------
18:15-19:00 - Klub Malucha - zajęcia plastyczne

Fitness/Rytmika - Kubicka Katarzyna

Sala 18
PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEKSOBOTA
15:40-16:25
Grupa Rytmika 1
----------------15:40-16:25
Grupa Fitness 1
----------------15:40-16:25
Grupa Rytmika 1
9:30-10:15
Grupa Fitness
16:30-17:15
Grupa Fitness 1
16:30-17:15
Grupa Fitness 2
16:30-17:15
Grupa Fitness 2
10:20-11:05
Grupa Fitness 1
11:10-11:55
Grupa Fitness 2

Tenis stołowy/Rekreacja - Żygała Janusz

Sala 02
PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEKSOBOTA
----------------16:00-17:30
Tenis stołowy - Grupa początkująca
16:00-17:30
Tenis stołowy - Grupa zaawansowana
16:00-17:30
Tenis stołowy - Grupa początkująca
15:50-17:20
Tenis stołowy - Grupa zaawansowana
9:50-11:20
Rekreacja - Rolki
17:35-19:05
Tenis stołowy - Grupa początkujaca
17:40-19:10
Tenis stołowy - Grupa zaawansowana
17:40-19:10
Tenis stołowy - Grupa początkująca
17:25-18:55
Rekreacja - bilard
11:25-12:10
Rekreacja - Rolki
19:00-19:45
Rekreacja - bilard

Zajęcia plastyczne - Skubisz Dorota

Sala 14
PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEKSOBOTA
15:15-16:00
Plastyka - Grupa Przedszkolna - PLA4a
16:55-17:40
Plastyka - Grupa młodsza - Pla5b
15:15-16:00
Plastyka - Grupa przedszkolna - Pla4b
----------------15:15-16:00
Plastyka - Grupa młodzieżowa - Pla6a
10:0-10:45
Plastyka - Grupa przedszkolna - Pla6b
16:00-16:45
Plastyka - Grupa młodsza - PLA4a
17:45-18:30
Plastyka - Grupa młodsza - Pla5b
16:00-16:45
Plastyka - Grupa przedszkolna - Pla4b
16:00-16:45
Plastyka - Grupa młodzieżowa - Pla6a
10:45-11:30
Plastyka - Grupa młodsza 10:0-10:45
Plastyka - Grupa przedszkolna - Pla6b
16:55-17:40
Plastyka - Grupa młodsza - Pla5a
18:30-19:15
Plastyka - Grupa młodsza - Pla5b
16:55-17:40
Plastyka - Grupa młodsza - Pla4b
16:55-17:40
Plastyka - Grupa starsza - Pla6a
17:45-18:30
Plastyka - Grupa młodsza - Pla5a
17:40-18:25
Plastyka - Grupa młodsza -Pla4b
17:40-18:25
Plastyka - Grupa starsza - Pla6a
18:30-19:15
Plastyka - Grupa młodsza - Pla5a

Rękodzieło artystyczne - Torba Julita

Sala 14
PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEKSOBOTA
16:00-16:45 - rękodzieło art. gr, RA1 młodsza15:15-16:00 - rękodzieło art. gr, RA2 młodsza15:15-15:45 - rękodzieło art. gr, RA3 przedszkolna16:00-16:45 - rękodzieło art. gr, RA2 młodsza16:00-16:45 - rękodzieło art. gr, RA3 starsza----------------
16:50-17:35 - rękodzieło art. gr, RA1 młodsza16:05-16:50 - rękodzieło art. gr, RA2 młodsza16:00-16:45 - rękodzieło art. gr, RA1 młodsza16:50-17:35 - rękodzieło art. gr, RA2 młodsza16:50-17:35 - rękodzieło art. gr, RA3 starsza
17:40-18:25 - rękodzieło art. gr, RA1 młodsza16:50-17:35 - rękodzieło art. gr, RA1 młodsza17:40-18:25 - rękodzieło art. gr, RA1 młodsza17:40-18:25 - rękodzieło art. gr, RA3 starsza
17:40-18:25 - rękodzieło art. gr, RA1 młodsza18:30-19:15 - rękodzieło art. gr, RA1 młodsza18:30-19:15 - rękodzieło art. gr, RA3 starsza
19:20-20:05 - rękodzieło art. gr, RA3 starsza

Zajęcia plastyczne - Hausman Aldona

Pracownia przy Borelowskiego
PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEKSOBOTA
16:00-16:45 - zaj. plastyczne gr. PLA 1 młodsza16:00-16:45 - zaj. plastyczne gr. PLA 1 młodsza16:00-16:45 - zaj. plastyczne gr. PLA 2 młodsza16:00-16:45 - zaj. plastyczne gr. PLA 2 młodsza15:10-16:40 - zaj. plastyczne gr. PLA 3 starsza----------------
16:50-17:35 - zaj. plastyczne gr. PLA 1 młodsza16:50-17:35 - zaj. plastyczne gr. PLA 1 młodsza16:50-17:35 - zaj. plastyczne gr. PLA 2 młodsza16:50-17:35 - zaj. plastyczne gr. PLA 2 młodsza16:50-18:20 - zaj. plastyczne gr. PLA 3 starsza
17:40-18:25 - zaj. plastyczne gr. PLA 1 młodsza17:40-18:25 - zaj. plastyczne gr. PLA 1 młodsza17:40-18:25 - zaj. plastyczne gr. PLA 2 młodsza17:40-18:25 - zaj. plastyczne gr. PLA 2 młodsza18:30-20:00 - zaj. plastyczne gr. PLA 3 starsza

Język hiszpański - Pardel-Trefler Magdalena

Sala 4
PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEKSOBOTA
--------------------------------16:00 - 16:45 - j. hiszpański - grupa młodsza------------------------------------------------
16:50 - 17:35 - j. hiszpański grupa starsza
17:40 - 18:25 - j. hiszpański grupa starsza

Język niemiecki - Tymoczko Agnieszka

Sala 4
PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEKSOBOTA
15:00-15:45
Język niemiecki - grupa kontynuująca
--------------------------------------------------------------------------------
15:50-16:35
Język niemiecki -grupa początkująca
16:40-17:25
Język niemiecki - grupa początkująca
17:30-18:15
Język niemiecki - grupa kontynuująca

Język włoski - Kurasz Elżbieta

Sala nr 4
PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEKSOBOTA
----------------------------------------------------------------16:00-16:45-
j. włoski - gr. młodsza

----------------
16:50-17:35-
j. włoski - gr. starsza


Zajęcia komputerowe /grafika, programowanie/ - Zych Andrzej

Sala 2
PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEKSOBOTA
--------------------------------15:45-16:30
Grafika komputerowa - Grupa początkująca
15:45-16:30
Programowanie - Grupa początkująca
--------------------------------
16:35-17:20
Grafika komputerowa - Grupa zaawansowana
16:35-17:20
Robotyka - grupa początkująca
17:25-18:10
Programowanie - Grupa zaawansowana
18:15-19:00
Robotyka - Grupa zaawansowana

Wolontariat - Cieślik Agnieszka

Sala 4
PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEKSOBOTA
----------------15:30-16:15 -
Grupa wolontariatu 1
----------------------------------------------------------------
16:20-17:05 -
Grupa wolontariatu 2

Szachy i Zajęcia ikonograficzne - Zofia Bator

Sala 22
PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEKSOBOTA
15:00-15:45-
szachy gr. średniozaawansowana
15:00-15:45-
szachy - gr. średniozaawansowana
---------------------------------------------------
15:50-16:35-
szachy - gr. początkująca
15:50-16:35-
szachy - gr. średniozaawansowana
16:40-17:25-szachy gr. średniozaawansowana16:40-17:25 - ikonografia
17:30-18:15-
szachy gr. zaawansowana
17:30-18:15- ikonografia
18:20-19:05-
szachy gr. zaawansowana

Szachy - Maciej Jagustyn

Sala 22
PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEKSOBOTA
--------------------------------------------------------------------15:45-16:30 - szachy gr. początkująca-----------------
16:35-17:20 - szachy gr. początkująca
17:25-18:10 - szachy gr. zaawansowana
18:15-19:00 - szachy gr. zaawansowana