Mistrzostwa Szachowe MDK

• by

W dniu dzisiejszym tj. 8 lutego 2020 odbyły się Mistrzostwa MDK adresowane do wszystkich uczestników zajęć pozaszkolnych Młodzieżowego Domu Kultury. Łącznie wzięło udział 34 zawodników. Na sali podczas rozgrywek byli również licznie obecni Rodzice. Turniej został zorganizowany i przeprowadzony przez nauczycieli sekcji szachowej p. Zofię Bator i Macieja Jagustyna. Aktywnie włączył się z pomocą również dyrektor MDK p. Stanisław Karszyń.
A poniżej prezentujemy wyniki. Najwyższe miejsca w grupie młodszej zajęli: Kramarz Leon, Łaba Jan oraz Kozłowska Bianka.

Natomiast w grupie starszej najwyższe miejsca w poszczególnych kategoriach zajęli:
Kategoria do 10 lat:

1. Małanycz, Miłosz
  2. Wawro, Franciszek
  3. Bodnar, Antoni

Kategoria do 15 lat:

1. Werhun, Damian
  2. Bieniek,Daniel
  3. Leśko, Karol

Kategoria dziewczyn:

1. Łabińska, Karolina
  2. Pusz, Zofia
  3. Barszczak, Julia

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim za udział. Zapraszamy do kolejnych turniejów szachowych organizowanych przez Młodzieżowy Dom Kultury w Przemyślu.