Mistrzostwa Szachowe MDK

• by

W dniu dzisiejszym tj. 8 lutego 2020 odbyły się Mistrzostwa MDK adresowane do wszystkich uczestników zajęć pozaszkolnych Młodzieżowego Domu Kultury. Łącznie wzięło udział 34 zawodników. Na sali podczas rozgrywek byli również licznie obecni Rodzice. Turniej został zorganizowany i przeprowadzony przez nauczycieli sekcji szachowej p. Zofię Bator i Macieja Jagustyna. Aktywnie włączył się z pomocą również dyrektor MDK p. Stanisław Karszyń.
A poniżej prezentujemy wyniki. Najwyższe miejsca w grupie młodszej zajęli: Kramarz Leon, Łaba Jan oraz Kozłowska Bianka.

Natomiast w grupie starszej najwyższe miejsca w poszczególnych kategoriach zajęli: