Możesz przekazać 1,5 % swojego podatku

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 82

Drodzy Rodzice i Sympatycy Młodzieżowego Domu Kultury!

Początek roku to okres wielu postanowień noworocznych, życzeń i planów, ale jest to również czas, w którym załatwiamy również te zazwyczaj mniej przyjemne obowiązki, jak chociażby rozliczenia podatkowe za rok poprzedni.

Młodzieżowy Dom Kultury w Przemyślu otrzymuje we współpracy z Fundacją Studencką Młodzi-Młodym już począwszy od roku 2013 środki finansowe z przekazywanego 1% podatku. Od początku tego okresu otrzymaliśmy kwotę ponad 5500 zł, którą sukcesywnie przeznaczaliśmy na doposażenie pracowni artystycznych funkcjonujących w placówce. A przedmiotem zakupów był m.in. sprzęt muzyczny wykorzystywany w sali widowiskowej podczas występów naszych uczestników zajęć.

Jesteśmy świadomi, że jest wiele osób i podmiotów, które zwracają się z podobnymi prośbami, jeśli jednak chcielibyście Państwo przekazać 1,5 % dla Młodzieżowego Domu Kultury w Przemyślu, to gwarantujemy, że będą to dobrze zainwestowane środki, które w całości zostaną przeznaczone na potrzeby pracowni dydaktycznych MDK.

(5)