Konkurs plastyczny i warsztaty dla dzieci

Zachęcamy do udziału w Wojewódzkim konkursie plastycznym dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Przesyłanie prac do 5 października na adres MDK Przemyśl.

[Nie znaleziono pliku]

Zobacz szczegółowe informacje >>

Ponadto zapraszamy:

29 września godz. 10.00: Warsztaty ikonograficzne dla dzieci w Młodzieżowym Domu Kultury w Przemyślu, ul. Św. Józefa 6. Zapisy telefonicznie w sekretariacie 16 670 20 03.

Warsztaty adresowane są do uczniów szkół podstawowych i mają na celu przygotować ich do udziału w konkursie plastycznym „Matka Boska Podkarpacka w twórczości dzieci i młodzieży”. Podczas prezentacji multimedialnej uczestnicy zapoznają się z wybranymi typami przedstawień maryjnych, na podstawie wybranych wizerunków z podkarpackich sanktuariów. W drugiej części spotkania wykonają prace plastyczne pod kierunkiem nauczycieli. Wszystkie prace wezmą udział w wojewódzkim konkursie plastycznym. Rodzice oraz opiekunowie mogą towarzyszyć dzieciom podczas trwania warsztatów, ich zakończenie planowane jest około godz.12.00.

15 października o godz. 14.30: Konferencja Sanktuaria maryjne dziedzictwem kulturowym regionu w Podkarpackim Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie Oddział w Przemyślu, ul. Kraszewskiego 7a. Zapisy nauczycieli na stronie www.pcen.przemysl.pl, innych zainteresowanych osób tel. 16 67 025 02 w. 37.

19 października o godz. 14.0: Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu oraz otwarcie wystawy pokonkursowej w Podkarpackim Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie Oddział w Przemyślu, ul. Kraszewskiego 7a.