Sukcesy plastyczne naszych uczestników

• by
Prace

Grudniowe wyniki XIV OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO ,,MAGICZNE OKIENKO’’ z tematem przewodnim : ,,Jak tu nie kochać pszczół’’ okazały się być powodem do wielkiej dumy. Uczestnicy zajęć plastycznych Młodzieżowego Domu Kultury w Przemyślu wykonali piękne i ciekawe prace nawiązujące do tak ważnej kwestii jaką jest dalsza przyszłość pszczół, owadów, którym zawdzięczamy 1/3 żywności na świecie. Wszystkie dzieci zinterpretowały temat konkursu w niezwykły sposób. Organizator konkursu Miejski Ośrodek Kultury w Radlinie uhonorował, aż trzy nasze uczestniczki. Laureatkami zostały: Anna Patroś – II MIEJSCE, Hanna Amarowicz – Wyróżnienie oraz Maja Szymańska Kwalifikacja do wystawy. Kolejnym powodem do dumy okazały się informacje płynące z Aleksandrowa Łódzkiego. Tutaj uczestnicy zinterpretowali bliski świątecznym klimatom temat nienamacalnych istot – Aniołów. W I Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ,,ANIOŁY’’ organizowanym przez tamtejszy Młodzieżowy Dom Kultury, gdzie na konkurs wpłynęło 1197 prac: WYRÓŻNIENIE zdobyła Maja Szymańska. Do obydwu konkursów uczestników przygotowała Pani Ewelina Białoch. Życzymy wszystkim dzieciom dalszych sukcesów i zapału do zmagań artystycznych.