Przejdź do treści

Ogłoszenie wyników konkursu plastycznego – DRZEWA CZASU

  • przez
  • 30 maja 202231 maja 2022

W dniu 20 maja 2022 komisja składająca się z nauczycieli – instruktorów zajęć artystycznych Młodzieżowego Domu Kultury w Przemyślu w osobach: Agata Kruba, Aldona Hausman i Julita Torba z udziałem Dyrektora MDK Stanisława Karszynia, dokonała oceny prac nadesłanych na konkurs plastyczny: „Drzewa czasu”.

Na konkursu wpłynęło ponad 200 zgłoszeń z Polski oraz spoza granic Polski. Prace zgodnie z regulaminem konkursu były oceniane w 4 kategoriach wiekowych.

Nagrodzone i wyróżnione prace można obejrzeć online w INTERNETOWEJ GALERII MDK (dostępnej pod adresem: https://mdkprzemysl.pl/galeria/index.php?/category/57) oraz w tradycyjnej formie w Galerii Korytarz Młodzieżowego Domu Kultury w Przemyślu.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie, gratulujemy laureatom! Nagrody oraz dyplomy zostaną przesłane pocztą.

Nagrody w kategorii I:
Nadia Biela- Powiatowe Centrum Kultury – Nowy Targ
Eliska Jasenkova – Základná umelecká škola L. Árvaya – Žilina Slovakia
Karol Bigos- Powiatowe Centrum kultury – NowyTarg
Maciej Kłak – Zespół Szkół nr 13 – Lublin

Nagrody w kategorii II:
Natalia Heród SOSW dla Dzieci Niesłyszących – Radom
Krzysztof Błażewicz kl. 4c SP nr 18 – Lublin
Maria Gładysz kl. 4a SP nr 45 – Lublin
Natalia Grygiel lat 12 CDT – Lubin

Nagrody w kategorii III:
Kacper Śmietański – SP nr 205 – Łódź
Ella Ftorkova – Základná umelecká škola L. Árvaya – Žilina Slovakia
Julia Racis MDK CREATIO – Rybnik
Jagoda Winiarska MDK – Przemyśl

Wyróżnienia w kategorii I:
Gabriela Mocko – Ośrodek Kultury im. A. Osieckiej – Niemodlin
Amelia Marat – SP nr 3 -Przemyśl
Kinga Kazana – MDK CREATIO – Rybnik
Julia Jędruszczak Zespół Szkół nr 13 – Lublin

Wyróżnienie w kategorii II:
Zuzanna Woś SP nr 30 im. Kazimierza Wielkiego – Lublin
Julia Wrona- SP im. Jana Klicha – Wieprz
Julia Janus – Ośrodek Kultury im. A. Osieckiej – Niemodlin
Monika Wasyłeczko – Pracownia Rysunku i Grafiki CDT – Lubin

Wyróżnienia w kategorii III:
Alicja Bajor -Szubert Prywatna Szkoła Podstawowa ART – Tychy
Maja Szpala – SP Borek Stary – Tyczyn
Jakub Tadewicz – SP nr 30 im. Kazimierza Wielkiego – Lublin
Zofia Wąchała – Osrodek Kultury im. Agnieszki Osieckiej – Niemodlin

3.8 / 9
Skip to content