Przejdź do treści

SZACHOWE MISTRZOSTWA MDK

  • przez
  • 11 marca 202217 marca 2022

Wszystkich naszych uczestników, niezależnie od rodzaju sekcji, do której uczęszczają zapraszamy do udziału.

Zgłoszenia bezpośrednio u nauczycieli sekcji szachowej p. Z Bator lub p. M. Jagustyna lub online poprzez stronę: >>WYŚLIJ ZGŁOSZENIE NA TURNIEJ SZACHOWY

Decyduje kolejność zgłoszeń, liczba miejsc ograniczona.

1. Organizator

Młodzieżowy Dom Kultury w Przemyślu

2. Cel turnieju

Umożliwienie dzieciom rozwijania zainteresowań; popularyzacja gry w szachy.

3. Termin i miejsce

Zawody odbędą się 2 kwietnia 2022 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Przemyślu, ul. Św. Józefa 6; początek o godz. 9.00, planowane zakończenie ok. godz. 12.30.

4. Uczestnictwo i system rozgrywek

Turniej zostanie przeprowadzony w trzech grupach wiekowych systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund, czas gry – 10 minut dla zawodnika.

Udział w turnieju jest możliwy wyłącznie dla dzieci i młodzieży będących uczestnikami zajęć stałych MDK w obecnym roku szkolnym.

5. Nagrody

W klasyfikacji końcowej w każdej grupie wiekowej zostaną nagrodzeni najlepsi zawodnicy. Dla zwycięzców przewidziane są puchary i medale, a dla wszystkich dyplomy i słodkie upominki.

6. Zgłoszenia

do 30 marca nauczycieli MDK lub online do 28.03.2022 poprzez >> formularz

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

7. Sprawy organizacyjne

W turnieju obowiązują przepisy Kodeksu Szachowego. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie oraz do jego interpretacji. Sprawy sporne oraz nie ujęte w regulaminie rozstrzygają Organizatorzy i Sędzia główny zawodów. Za zdolność do startu w zawodach oraz ubezpieczenie uczestników odpowiadają Rodzice/Opiekunowie.

8. Zasady bezpieczeństwa COVID-19

W trakcie rozgrywek obowiązują zasady bezpieczeństwa w związku z zagrożeniem epidemiologicznym COVID-19, wymagane maseczki. Liczba osób przebywających na sali będzie ograniczona.

5 / 1
Skip to content