Sztab WOŚP przy MDK

• przez
  • 28 stycznia 202231 stycznia 2022

Niedziela, 30 stycznia 2022 była pracowitym dniem w Sztabie przy MDK. Mimo pandemii, deszczowej pogody, z licznymi kwarantannami i nieobecnościami po raz kolejny udało się zorganizować zbiórkę. Zebrana kwota w sztabie (puszki stacjonarne i e-skarbonki) to: 49 694, 21 zł.
Szczególne podziękowania kieruję do Pracowników Młodzieżowego Domu Kultury i Przedstawicieli Rady Rodziców przy MDK oraz Wolontariuszy, którzy od rana do późnych godzin wieczornych zbierali i skrupulatnie rozliczali zebrane pieniądze. Wprawdzie 30 Finał można już uznać za zakończony, ale faktyczne zakończenie działania Sztabu nastąpi w momencie rozliczenia przez Fundację, czyli najprawdopodobniej dopiero na początku marca. Składam również serdeczne podziękowania wszystkim firmom i osobom prywatnym, którzy wsparli Młodzieżowy Dom Kultury w tym niezwykle odpowiedzialnym zadaniu.

Stanisław Karszyń
Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury

Jak oceniasz tę informację?