Przekaż 1% podatku dla MDK

• przez
  • 30 stycznia 202217 lutego 2022

Szanowni Rodzice i Sympatycy Młodzieżowego Domu Kultury!

Już wkrótce wszyscy rozpoczniemy rozliczanie rocznych PITów. Młodzieżowy Dom Kultury w Przemyślu we współpracy z Fundacją Studencką Młodzi-Młodym od kilku lat uzyskuje wsparcie 1 % podatku. Łączna kwota, jaką uzyskaliśmy dzięki tej formie to ponad 4500 zł, które w całości przeznaczyliśmy w poprzednich latach na zakupy wyposażania do pracowni dydaktycznych, czyli bezpośrednio dla nauczycieli pracujących z Państwa dziećmi.

Każdego roku mogliśmy liczyć na Państwa i dziękujemy, że pamiętacie o MDK również przy rozliczaniu podatków. Wiemy, że na 1 % liczy wiele podmiotów i osób prywatnych. Jeśli nie macie Państwo innego celu, który wpiszecie w swoim rocznym rozliczeniu PIT, to będziemy wdzięczni za wskazanie naszej placówki.

Aby wskazać MDK należy w rozliczeniu PIT podać następujące dane:

• Numer KRS: 0000270261
  • Cel szczegółowy: MDK PRZEMYŚL 4160