ARTYSTYCZNE FERIE ZIMOWE Z MDK

  • przez

W okresie ferii zimowych MDK będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30. Nie będą prowadzone zajęcia popołudniowe.

Zapraszamy uczestników do spędzenia ferii zimowych na warsztatach artystycznych w MDK w godzinach przedpołudniowych. Wymagane zgłoszenie przez formularz online.

Zasady uczestnictwa w zajęciach podczas ferii:

  1. Zajęcia na feriach zimowych nie mają charakteru wypoczynku (zimowiska), uczestnicy pozostają pod opieką nauczycieli tylko w godzinach odbywania się zajęć.
  2. Zgłoszenia należy przesłać wyłącznie przez formularz online.
  3. Każdy uczestnik może zgłosić się do kilku nauczycieli/grup, niezależnie od tego, do jakiej grupy uczęszcza w trakcie roku szkolnego. Zgłoszenie do każdego nauczyciela/grupy należy przesłać odrębnie.
  4. Zapisy przyjmowane są na wszystkie zajęcia w danej grupie w tygodniu według planu, a nie na pojedyncze dni czy pojedyncze godziny.
  5. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
  6. W MDK obowiązują procedury bezpieczeństwa w związku z zagrożeniem epidemiologicznym. Zasady dostępne w zakładce: DOKUMENTY
  7. Dodatkowe ważne informacje dla poszczególnych zajęć są dostępne przy planie zajęć poniżej.
  8. Zapisy przyjmujemy do 10 lutego 2022. W pierwszej kolejności w tym terminie zgłoszenie jest możliwe jedynie dla aktualnych uczestników stałych zajęć MDK. Jeśli po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń będą wolne miejsca, umożliwimy wówczas zapisy również dla osób niebędących uczestnikami zajęć stałych MDK.
  9. Informacja o osobach przyjętych będzie dostępna w sekretariacie lub bezpośrednio u danego nauczyciela od 11 lutego 2022

Aby przesłać zgłoszenie, kliknij poniżej:


POBIERZ PLAN FERII ZIMOWYCH – aktualizacja na dzień 11.01.2022

4.7 / 3