Zapisy uzupełniające w styczniu

  • przez

Informujemy, że w terminach od 3 do 21 stycznia 2022 będą przyjmowane wnioski o zapis na zajęcia pozaszkolne w MDK na 2 semestr bieżącego roku szkolnego na wolne miejsca.

Wydrukowany i kompletnie uzupełniony wniosek zapisu we wskazanym powyżej terminie należy złożyć w sekretariacie lub wysłać poprzez profil zaufany ePUAP. Plik do pobrania z naszej strony >> POBIERZ FORMULARZ<<

Do wniosku należy dołączyć oświadczenie o zapoznaniu się o akceptacji zasad w związku z COVID-19 >> POBIERZ OŚWIADCZENIE << oraz w przypadku zajęć sportowych i tanecznych >> OŚWIADCZENIE O BRAKU PRZECIWWSKAZAŃ ZDROWOTNYCH <<
Statut i zasady uczestnictwa w zajęciach dostępne są w zakładce DOKUMENTY.

Informacja o wysokości składek na rzecz Rady Rodziców znajduje się na stronie: https://mdkprzemysl.pl/?page_id=596

Wnioski będą rozpatrywane według kolejności zgłoszeń.

W przypadku grup muzycznych przyjęcie uzależnione jest ponadto od pozytywnego wyniku badania uzdolnień przeprowadzanego przez nauczyciela:

  1. Sabina Tomaka-Wiater /keyboard, śpiew/ – 25 stycznia 2022 godz. 18:20 – 19:05, sala nr 17
  2. Agnieszka Kłos /flet/– 26 stycznia 2022 godz. 18:30 – 19:15, sala nr 6
  3. Honorata Rybak-Smycz /zumba/– 26 stycznia 2022 godz. 18:15 – 19:00, sala nr 18
  4. Izabela Krygowska /taniec/ – 24 stycznia 2022 godz. 15:00 – 15:45, sala nr 18
  5. Agnieszka Kuriańczyk /taniec/- 26 stycznia 2022, godz. 17:20 – 18:10 sala nr.18
  6. Katarzyna Huget /gitara, ukulele/ – 24 stycznia 2022 godz. 18:30 – 19:15, sala nr 22
  7. Janusz Rajtmajer /gitara/ – 24 stycznia 2022 godz. 18:40 – 19:25 – sala nr 25
  8. Tomasz Tereszak /perkusja/ – 28 stycznia 2022 godz. 14:10 – 14:50 – sala nr 18a

W wyjątkowych sytuacjach będzie możliwość ustalenia indywidualnie innego terminu badania uzdolnień przez nauczyciela.


INFORMACJA O WOLNYCH MIEJSCACH /stan na dzień rozpoczęcia zapisów/:

NauczycielRodzaj zajęć – grupaLiczba wolnych miejsc / grupa
S. KarszyńNauka gry na keyboardzie2 miejsca /gr. czwartek godz. 16:00/
2 miejsca /gr. czwartek 17:40 – 18:25/
1 miejsce /gr. wtorek godz. 16:50/
A. KłosNauka gry na flecie2 miejsca / gr. środa godz. 16:00/
2 miejsca / gr. piątek godz. 17:20/
4 miejsca / gr piątek godz. 18:05/
A. KrubaMalarstwo sztalugowe3 miejsca / gr. poniedziałek 17:30/
3 miejsca / gr. piątek 17:30/
2 miejsca /gr poniedziałek 15:00/
2 miejsca /gr piątek 15:00/
A. KuriańczykNauka tańca2 miejsca / gr od 9 lat środa 18:10/
2 miejsca / gr. 5 lat poniedziałek. 14:45
A. ZychZajęcia komputerowe3 miejsca /gr. poniedziałek 15:30/
1 miejsce /gr/ poniedziałek 16:20/
1 miejsce /gr. wtorek 15:30/
3 miejsca /gr. wtorek 17:10/
Z. BatorSzachy3 miejsca /gr. wtorek 18:20/
gr. zaawansowana, wymagana podstawowa
znajomość zasad gry w szachy
2 miejsca /gr. wtorek 15:50, gr. początkująca,
nauka od podstaw/
A. HausmanZajęcia plastyczne1 miejsce – pn. 16.00 – 18.25 (A) – gr. pow.14 lat,
2 miejsca – wt. 17:35 – 19:10
4 miejsca – śr. 17.35 – 19.10 (E)
1 miejsce – czw. 15.45 – 17.20 (F)
3 miejsca – czw. 17.35 – 19.10 (G
H. Rybak-SmyczFitness Zumba 2 miejsca – gr. środa 15:45-16:30 – wiek 5-6 lat
2 miejsca – gr. środa 16:35-17:20 – wiek 5-6 lat
1 miejsce – gr. środa 17:25-18:20
5 miejsc – gr. środa 17:40-18:25 – od 10 lat
M. JagustynSzachy1 miejsce – gr. poniedziałek 16.30 – 17.15 – początkująca
1 miejsce – gr. poniedziałek 17.20 – 18.05 – zaawansowana
3 miejsca – gr. czwartek 16.30 – 17.15 – początkująca
1 miejsca – gr. czwartek 17.20 – 18.05 – początkująca
J. BućJęzyk angielski1 miejsce – gr. środa 17:00-17:45 – gr. młodsza
1 miejsc3 – gr środa 17:50-18:35 – gr. starsza
1 miejsce – gr piątek 17:50-18:35 – gr. starsza
1 miejsce – gr. piątel 17:50-18:35 – gr. młodzsza
1 miejsce – sobota 9:00-9:45 – gr. młodsza
1 miejsce – 9:50-10:35 – gr. starsza
1 miejsce 10:40-11:25 – gr. młodsza
J. TorbaRękodzieło artystyczne1 miejsce – gr. poniedziałek 6.00 – 18.25 (gr. A)
1 miejsce – gr. wtorek 15.45 – 17.20 (gr. B)
2 miejsca – gr środa 17.35 – 19.10 (gr E)
4 miejsca – gr czwartek 17.35 – 19.10 (gr G)
1 miejsce – gr. piątek 16.00 – 18.25 (gr H)
T. TereszakPerkusja elektroniczna 3 miejsca gr. piątek godz. 16:35 – 17:20
J. FranusGrupa fotograficzna i filmowa2 miejsca – gr. piątek 16:05 – 17:35
2 miejsca gr. piątek – 16:05 – 17:35
A. TymoczkoJęzyk niemiecki 2 miejsca gr. wtorek godz. 15:00 – 15:45
2 miejsca gr. wtorek godz. 15:50 – 16:35
4 miejsca gr. wtorek godz. 16:40 – 17:25
1 miejsce gr. poniedziałek 15:00 – 15:45
1 miejsce gr. poniedziałek 15:50 – 16:35
3 miejsca gr. poniedziałek 16:40 – 17:25
3 miejsca gr. poniedziałek 17:30 – 18:15
S. Tomaka-WiaterNauka śpiewu, grupy wokalne1 miejsce , gr. czwartek – 15:50 – 16:35
1 miejsce , gr. czwartek – 17:30 – 18:15
2 miejsca , gr. wtorek – 15:50 – 16:35
4 miejsca, gr. wtorek – 17:30 – 18:15
4 miejsca, gr. poniedziałek -15:00 – 15:45
1 miejsce, gr. poniedziałek -15:50 – 16:35
1 miejsce, gr. poniedziałek – 17:30 – 18:15
J. ŻygałaTenis stołowy4 miejsca, gr. piątek 15:50 – 16:35
2 miejsca, wtorek, 15:50 – 16:35
1miejsce, gr. wtorek, 16:40 – 17:25
1 miejsce, gr. środa 16:00 – 16:45
4 miejsca, gr. czwartek 17:30 – 18:15
J. ŻygałaZajęcia rekreacyjno-sportowe (łyżwy, rolki)2 miejsca, sobota gr.09:50 – 10:35
2 miejsca, gr.sobota 11:30 – 12:15
S. Tomaka-WiaterNauka gry na keyboardzie2 miejsca , gr. piątek13:40 – 14:25
1 miejsce, gr. piątek, 17:00 – 17:45
1 miejsce, gr. czwartek, 16:40 – 17:25
I. KrygowskaNauka tańca4 miejsca, gr. poniedziałek 15:45 – 16:30
K. HugetNauka gry na gitarze2 miejsca, gr. środa 16:10 – 16:55 /gr. zaawansowana/
Nauka gry na ukulele2 miejsca, gr. środa 17:00 – 17:45
J. RajtmajerNauka gry na gitarze 2 miejsca, gr poniedziałek 17:50 – 18:35
4 miejsca, gr. sobota 09:00-9:45
2 miejsca, gr. czwartek 17:30 – 18:15

5 / 1