Zapraszamy na inspirujące spotkanie … Suren Vardanian – czarodziej kreski i wyobraźni

Młodzieżowy Dom Kultury w Przemyślu ma zaszczyt zaprosić wszystkich uczestników zajęć MDK wraz z rodzicami  na niezwykłe spotkanie z Surenem Vardanianem. Vardanian jest Ormiańskim artystą, którego prace zdobią kultowe dzieła literatury, w tym książki Tuwima, Chotomskiej, trylogię Brzechwy, współczesnych autorów polskich takich jak Berensewicz, Niemycki oraz klasyków literatury światowej na przykład Braci Grimm, Tweina, Poego i książek o Sherlocku Holmesie. Artysta ma także w swym dorobku współpracę z wokalistką Agnieszką Chylińską. 26 maja ukazała się najnowsza książka tego duetu pt. ,,Zezia, miłość i bunt na statku’’.

Zapraszamy w dniu 19 czerwca 2019 o godzinie 17.00 do sali numer 14 MDK – u na spotkanie połączone
z twórczymi warsztatami oraz rozdaniem dyplomów dla uczestników zajęć plastycznych i Klubu Malucha. Spotkanie poprowadzi nauczyciel Młodzieżowego Domu Kultury, magister sztuk plastycznych Ewelina Białoch.
Zapraszamy!