Wyniki konkursu – POKAŻ SWÓJ TALENT

• by
Pokaz swój talent online

W dniu 29 maja 2020 komisja składająca się z nauczycieli Młodzieżowego Domu Kultury dokonała oceny zgłoszeń w konkursie ogłoszonym w marcu pt.: POKAZ SWÓJ TALENT ONLINE.

Ponad 30 osób przesłało do nas filmy i zdjęcia prezentujące różne zdolności i umiejętności. Wybór był bardzo trudny, a członkowie komisji potrzebowali wiele godzin, aby zapoznać się z przesłanymi zgłoszeniami oraz aby dokonać wyboru.

Dziękujemy Wszystkim za udział i gratulujemy pomysłów oraz jesteśmy pod wrażeniem umiejętności, jakie zostały zaprezentowane w przesłanych zgłoszeniach.

Wyniki konkursu są następujące:

W kategorii zgłoszeń przesłanych w formie zdjęcia:

1 miejsce: Liliana Kostura, która przedstawiła pracę plastyczną przedstawiającą planety

2 miejsce: Milena Świeży, która wykonała pracę przestrzenną – Ekoludek

2 x 3 miejsce: Nela Bembenek, która zaprezentowała nam również pracę przestrzenną  “Wiosna” oraz Jan Duma, który wykonał przepiękną “Mega pisankę”

Komisja przyznała w tej kategorii również wyróżnienie dla Michała Błażewicza, który pasjonuje się wykonywaniem modeli kartonowych

W kategorii zgłoszeń, które zostały przesłane w formie filmu, wyniki są następujące:

1 miejsce – Adrian Kowalczyk, który przesłanym filmem, na którym pokazuje układanie na czas kostki rubika, wzbudził zachwyt jurorów

2 miejsce – Maja Melnyk, która w ciekawy sposób zaprezentowała swój talent plastyczny

2 x 3 miejsce – Adrianna Szczepanek, która zachwyciła komisję wykonanym wierszykiem oraz Julia Jamrozik, której talent muzycznych został również wysoko oceniony przez jurorów.

Dla zwycięzców czekają nagrody oraz dla wszystkich uczestników dyplomy.

Zapraszamy po indywidualny odbiór nagród i dyplomów do Młodzieżowego Domu Kultury w Przemyślu w dniu 5 czerwca 2020 w godz. 9:30 – 17:30.