Piracka zabawa w MDK

Już wiele tygodni wcześniej wielu uczestników zajęć pozaszkolnych Młodzieżowego Domu Kultury w Przemyślu dopytywało i z niecierpliwością oczekiwało chwili, kiedy będą mogli stać się postacią z prawdziwej pirackiej przygody. Ostatni piątek, tj. 8 lutego 2019 był w Młodzieżowym Domu Kultury dniem o niepowtarzalnym i prawie bajkowym klimacie. Był to wieczór pełen emocji i przygody dla naszych małych i trochę starszych piratów. Zabawę karnawałową przygotowały panie Izabela Krygowska i Katarzyna Kubicka – nauczyciele sekcji tanecznej i fitness MDK. Od pierwszych chwil wprowadzały wszystkich w karnawałowy, albo lepiej mówiąc w piracki nastrój,  a że nauczyciele to profesjonaliści w nauce tańca, więc dobra zabawa musiała być zagwarantowana.

Na bal przybyło wielu niezwykłych gości: piraci, marynarze, morskie księżniczki i nie tylko, a pomysłowość strojów zaskakiwała. Wszyscy bez wyjątku przy dźwiękach tanecznej muzyki ruszyli bez oporów do tańca, bardzo szybko dołączyli również obecni rodzice. Uczestnicy chętnie brali udział w zabawach i konkursach, które dostarczyły wiele “morskich” emocji i niezapomnianych wrażeń, co widać w dołączonej fotorelacji.

Czy spełniły się marzenia o dalekich morskich wyprawach i jaskiniach pełnych skarbów? – Mamy nadzieję, że tak 🙂