MDK laureatem konkursu Zasłużony dla Wolontariatu 2018

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Młodzieżowy Dom Kultury został laureatem w II edycji konkursu ZASŁUŻONY DLA WOLONTARIATU 2018 w kategorii Przemyska Organizacja Przyjazna Wolontariuszom za stworzenie przyjaznego środowiska rozwoju, partnerskie podejście dla wolontariuszy, partnerstwo i opiekę . Na uroczystej gali, która odbyła się dzisiaj w Miejskiej Bibliotece Publicznej statuetkę wraz z gratulacjami od Prezydenta Miasta Przemyśla Wojciecha Bakuna odebrał dyrektor MDK Stanisław Karszyń obecny wraz z wolontariuszami i opiekunem sekcji p. Agnieszką Cieślik. Serdecznie dziękujemy za tak wysokie wyróżnienie. Z pewnością będzie to dla placówki motywacja do jeszcze większej pracy na rzecz wolontariuszy.