Sztab 27 Finału WOŚP przy MDK

13 stycznia 2019

9 stycznia 2019

Informujemy, że Wolontariusze będą również kwestować na Rynku w trakcie trwania imprezy do ok. godz. 19:00.

Przemyski Sztab przy MDK wspierają:

1 Liceum Ogólnokształcące, 2 Liceum Ogólnokształcące, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2, Zespół Szkół Ogólnokształcących i Elektronicznych, Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych, Urząd Miejski w Przemyślu, Straż Miejska

Klub Hot’n Ride, SMSKurier, Hurtownia DOMET, Hurtownia ANMA, Diamond Club, Delikatesy Piotruś Pan, Restauracja Bosco, Pizzeria La Bamba, Pizzeria Mamma Mia, Kawiarnia Artystyczna, Restauracja Lubię Jeść, Restauracja Karczma, Pizzeria Margherita, Pizzeria La Costa, Pizzeria Tuniu, Restauracja CK Monarchia, Lodziarnia na Wybrzeżu, Przemyskie Morsy, Pracownia Artystyczna WARSZTATOWO, Siłownia Freak Factory w Ostrowie

5 stycznia 2019

INFORMACJE DOTYCZĄCE 27 FINAŁU WOŚP W PRZEMYŚLU

W dniu 13 stycznia 2019 na ulice Przemyśla wyruszy ok. 80 wolontariuszy z identyfikatorami i skarbonami WOŚP – młodzież przemyskich szkół. Wolontariusze będą kwestować na głównych ulicach miasta w godz. od 9:00 do 16:00.  Osoby chcące przekazać pieniądze mogą to zrobić również w siedzibie Sztabu przy Młodzieżowym Domu Kultury w godz. od 14:00 do 17:00.  Skarbony stacjonarne znajdują się również w kilku punktach w mieście: SMSKurier – Grunwadzka 13, Hurtownia DOMET, ul. Mickiewicza 28, Hurtownia ANMA – ul. Węgierska 102, DIAMOND CLUB – ul. Prądzyńskiego 13, HOT’N RIDE, ul. Grunwaldzka 72. W dniu Finału WOŚP 13 stycznia 2019 o godz. 12:00 Przemyskie Morsy wejdą do Sanu koło MDK. Polecą czerwone serduszka do nieba i oczywiście zbieramy pieniążki na rzecz orkiestry. Prowadzimy również licytacje online gadżetów WOŚPowych na stronie: Aukcje Allegro WOŚP – Przemyski Sztab
Zapraszamy do dołączenia!

15 grudnia 2018

Już od grudnia możecie wesprzeć 27 Finał WOŚP. Zapraszamy do udziału w licytacjach online gadżetów z logiem WOŚP.

Aukcje Allegro WOŚP – Przemyski Sztab

14 grudnia 2018

Już od 15 grudnia 2018 będzie można wesprzeć w Przemyślu Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Skarbony stacjonarne znajdują się od 15 grudnia 2018 w: SMSKurier – Grunwadzka 13, Hurtownia DOMET, ul. Mickiewicza 28, Hurtownia ANMA – ul. Węgierska 102 oraz od 31 grudnia w DIAMOND CLUB – ul. Prądzyńskiego 13, od 4 stycznia 2019 w HOT’N RIDE, ul. Grunwaldzka 72, a od 2 stycznia 2019 w siedzibie Sztabu, tj. w MDK ul. Św. Józefa 6.
Jeśli są jeszcze chętne firmy lub instytucje do umieszczenia u siebie skarbony WOŚP , zapraszamy do kontaktu ze sztabem!

7 grudnia 2018

W związku z pytaniami kierowanymi do sztabu, informujemy, że sztab przy MDK w ramach swoich możliwości organizacyjnych podjął się w tym roku wyłącznie organizacji zbiórki , tj. rejestracji, przygotowania zbiórki i opieki nad wolontariuszami, czyli krótko mówiąc wszystkim związanym z rozliczeniem finansowym zebranych pieniędzy itp. Nie zajmujemy się organizacją żadnych imprez towarzyszących. Jeśli są chętni do podjęcia się takiej organizacji, zapraszamy!

1 grudnia 2018

Zachęcamy pizzerie i lokale gastronomiczne do wsparcia wolontariuszy. Szukamy pizzerii i lokali gastronomicznych, które zechciałyby w dniu finału WOŚP wesprzeć kwestujących wolontariuszy. Prosimy o kontakt ze sztabem tel. 166702003 lub email: mdk@um.przemysl.pl

30 listopada 2018

Informujemy, że nabór wolontariuszy został zakończony Sztab przy MDK w naborze współpracuje wyłącznie z przemyskimi szkołami.

17 listopada 2018

Ze względu częste pytania kierowane do nas ze strony młodzieży  oraz z związku chęcią włączenia się w zbiórkę nauczycieli przemyskich szkół ponadpodstawowych opiekujących się wolontariatem zdecydowaliśmy się po raz kolejny zarejestrować sztab WOŚP przy Młodzieżowym Domu Kultury w Przemyślu.

Informujemy, że nabór wolontariuszy, który będzie działał przy MDK prowadzony jest wyłącznie przy współpracy z przemyskimi szkołami średnimi: 1LO, 2 LO, ZSEiO, ZSUHiG, CKZIU nr 2 oraz sekcją wolontariatu MDK. Chętnych uczniów prosimy o kontaktowanie się z nauczycielami opiekującymi się wolontariatem w tych szkołach.