Sztab 27 Finału WOŚP przy MDK

7 grudnia 2018

W związku z pytaniami kierowanymi do sztabu, informujemy, że sztab przy MDK w ramach swoich możliwości organizacyjnych podjął się w tym roku wyłącznie organizacji zbiórki , tj. rejestracji, przygotowania zbiórki i opieki nad wolontariuszami, czyli krótko mówiąc wszystkim związanym z rozliczeniem finansowym zebranych pieniędzy itp. Nie zajmujemy się organizacją żadnych imprez towarzyszących. Jeśli są chętni do podjęcia się takiej organizacji, zapraszamy!

1 grudnia 2018

Zachęcamy pizzerie i lokale gastronomiczne do wsparcia wolontariuszy. Szukamy pizzerii i lokali gastronomicznych, które zechciałyby w dniu finału WOŚP wesprzeć kwestujących wolontariuszy. Prosimy o kontakt ze sztabem tel. 166702003 lub email: mdk@um.przemysl.pl

30 listopada 2018

Informujemy, że nabór wolontariuszy został zakończony Sztab przy MDK w naborze współpracuje wyłącznie z przemyskimi szkołami.

17 listopada 2018

Ze względu częste pytania kierowane do nas ze strony młodzieży  oraz z związku chęcią włączenia się w zbiórkę nauczycieli przemyskich szkół ponadpodstawowych opiekujących się wolontariatem zdecydowaliśmy się po raz kolejny zarejestrować sztab WOŚP przy Młodzieżowym Domu Kultury w Przemyślu.

Informujemy, że nabór wolontariuszy, który będzie działał przy MDK prowadzony jest wyłącznie przy współpracy z przemyskimi szkołami średnimi: 1LO, 2 LO, ZSEiO, ZSUHiG, CKZIU nr 2 oraz sekcją wolontariatu MDK. Chętnych uczniów prosimy o kontaktowanie się z nauczycielami opiekującymi się wolontariatem w tych szkołach.