III Konkurs Piosenki Patriotycznej rozstrzygnięty

W III edycji Konkursu Piosenki i Pieśni Patriotycznej – Z pieśnią do niepodległości wzięło udział 43 uczestników reprezentujących prawie wszystkie szkoły przemyskie, nie zabrakło również zgłoszeń z innych szkół województwa podkarpackiego.

W kategorii najmłodszej tj. klas 1-3 szkół podstawowych nagrody otrzymali:

1 miejsce: Maja Jaroch – Szkoła Podstawowa w Wyszatycach

2 miejsce: Natalia Świeży – zgłoszenie indywidualne

3 miejsce: Karol Fugowski – Szkoła Podstawowa nr 15 w Przemyślu

4 miejsce: Julia Wróbel – zgłoszenie indywidualne

W kategorii dziecięcej, tj. klas 4-6 szkół podstawowych nagrody otrzymali:

1 miejsce: Maja Radochońćka – Szkoła Podstawowa w Buszkowicach

2 miejsce: Magdalena Pudesz – Szkoła Podstawowa nr 14 w Przemyślu

3 miejsce: Ewa Pawłowska – Szkoła Podstawowa nr 6 w Przemyślu

W kategorii młodzieżowej, klas VII-VIII, gimnazjalnych i szkół ponadpodstawowych komisja nagrodziła:

1 miejsce: Julia Mielniczek – Szkoła Podstawowa nr 16 w Przemyślu

2 miejsce: Aleksandra Kostkiewicz – Zespół Szkół  Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu

3 miejsce: Katarzyna Martyniak – Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących w Przemyślu

Wyróżnienie: Ksenia Ficak i Zuzanna Nizio – Szkoła Podstawowa z Oddz. Gimnazjalnymi Stowarzyszenia Absolwentów I LO w Przemyślu

Nagrody ufundowali: Młodzieżowy Dom Kultury oraz spółki miasta Przemyśla: PGM Sp. z o.o., MPEC sp. z o.o. oraz PWIK sp. z o.o.

Dziękujemy wszystkim za udział. Gratulujemy Zwycięzcom i zapraszamy na kolejne konkursy w Młodzieżowym Domu Kultury w Przemyślu.