Maj 2021

Powracamy do nauki gry w bilarda

  • by

Po dłuższej przerwie powracamy do zajęć nauki gry w bilarda w MDK. Właśnie dzisiaj dotarł prześliczny stół bilardowy z pełnym wyposażeniem. Pierwsze zajęcia już w następnym tygodniu w sekcji sportowo-rekreacyjnej oraz podczas wakacyjnych warsztatów w czerwcu i w lipcu. Zapraszamy!

Już dzisiaj zapraszamy na zajęcia wakacyjne w MDK

  • by

Covid  spowodował, że większą część roku szkolnego dzieci spędziły bez kontaktu z rówieśnikami. Szkoła niedługo się skończy, a więc w tym roku wychodzimy z nową formułą zajęć wakacyjnych dla naszych uczestników. Chcesz spotykać się z rówieśnikami? Chcesz miło spędzić czas? Chcesz rozwijać się artystycznie? Zostań z nami dłużej przez pierwsze trzy tygodnie wakacji na zajęciach artystycznych. Jesteśmy placówką nieferyjną, więc… Czytaj więcej »Już dzisiaj zapraszamy na zajęcia wakacyjne w MDK

Biało-czerwono na zajęciach plastycznych.

  • by

Z okazji majowych świąt narodowych uczestnicy zajęć wszystkich grup plastycznych w MDK nawiązali w swoich pracach do narodowych barw. Młodzi artyści z grup malarstwa przygotowali pod kierunkiem p. Agaty Kruby galerię konkursową pt. “Biało-czerwone motywy”. Liczyła się przede wszystkim oryginalność pomysłu na pracę malarską w polskich barwach flagowych. Autorzy najciekawszych prac to:  Jagoda Zielińska, Julia Solarska, Zuzanna Witko. Również dzieci… Czytaj więcej »Biało-czerwono na zajęciach plastycznych.