Komunikaty

Ferie Zimowe z MDK – informacje

  • by

W związku z sytuacją epidemiologiczną oraz zmienionym terminem ferii zimowych informujemy, że MDK planuje zorganizowanie zimowiska (artystyczno-sportowe) jedynie w drugim tygodniu ferii, tj. od 11 do 15 stycznia 2021. Zgłoszenia będą przyjmowane od 14 grudnia 2020.  Uruchomienie zimowiska jest również uzależnione od uzyskania zgody Kuratorium Oświaty oraz od sytuacji epidemiologicznej. O szczegółach będziemy informować na naszej stronie.

Ograniczona praca Sekretariatu i Księgowości MDK !!

Z uwagi na panującą sytuację epidemiczną bezpośrednia obsługa interesantów w  sekretariacie oraz księgowości MDK zostaje wstrzymana do odwołania. W pilnych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny: 16 670 20 03 lub mailowy: sekretariat@mdkprzemysl.pl oraz korzystanie ze skrzynki podawczej znajdującej się przy głównym wejściu do MDK. W dniach od 9 do 18 listopada 2020 sekretariat nie obsługuje bezpośrednio interesantów.

Zajęcia w MDK prowadzone są nadal w tradycyjnej formie

  • by

Informujemy, że zajęcia w Młodzieżowym Domu Kultury prowadzone są w trybie normalnym. Młodzieżowe Domy Kultury nie zostały objęte nauczaniem zdalnym. W przypadku nieobecności nauczycieli zajęcia są odwoływane. Prosimy na bieżąco o sprawdzanie komunikatów na stronie.

Informacje o odwołanych zajęciach – SPRAWDŹ PRZED WYJŚCIEM na zajęcia

Z powodu obecnej sytuacji zauważalna jest duża liczba nieobecnych nauczycieli, w takim przypadku zajęcia w MDK będą odwoływane. Lista jest aktualizowana każdego dnia. Prosimy o sprawdzanie informacji przed wyjściem na zajęcia: Zajęcia wokalne oraz keyboardu u p. S. Tomaki-Wiater nie odbędą się od 1.12. do 4.12.2020.