Aktualności

Ferie Zimowe z MDK – informacje

  • by

W związku z sytuacją epidemiologiczną oraz zmienionym terminem ferii zimowych informujemy, że MDK planuje zorganizowanie zimowiska (artystyczno-sportowe) jedynie w drugim tygodniu ferii, tj. od 11 do 15 stycznia 2021. Zgłoszenia będą przyjmowane od 14 grudnia 2020.  Uruchomienie zimowiska jest również uzależnione od uzyskania zgody Kuratorium Oświaty oraz od sytuacji epidemiologicznej. O szczegółach będziemy informować na naszej stronie.

Wyniki V Konkursu Piosenki Patriotycznej – wersja online

  • by

Zakończyliśmy weryfikację i ocenę zgłoszeń nadesłanych w V Edycji Konkursu Piosenki Patriotycznej – Z pieśnią do Niepodległości. Tegoroczna edycja w wersji online cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Wpłynęło łącznie 55 zgłoszeń z różnych regionów Województwa Podkarpackiego, ale i nie tylko. Zgłoszenia oceniała komisja złożona z 4 nauczycieli sekcji muzycznych MDK w Przemyślu: Agnieszka Kłos, Sabina Tomaka-Wiater, Katarzyna Huget i Tomasz… Czytaj więcej »Wyniki V Konkursu Piosenki Patriotycznej – wersja online

Ograniczona praca Sekretariatu i Księgowości MDK !!

Z uwagi na panującą sytuację epidemiczną bezpośrednia obsługa interesantów w  sekretariacie oraz księgowości MDK zostaje wstrzymana do odwołania. W pilnych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny: 16 670 20 03 lub mailowy: sekretariat@mdkprzemysl.pl oraz korzystanie ze skrzynki podawczej znajdującej się przy głównym wejściu do MDK. W dniach od 9 do 18 listopada 2020 sekretariat nie obsługuje bezpośrednio interesantów.

Zajęcia w MDK prowadzone są nadal w tradycyjnej formie

  • by

Informujemy, że zajęcia w Młodzieżowym Domu Kultury prowadzone są w trybie normalnym. Młodzieżowe Domy Kultury nie zostały objęte nauczaniem zdalnym. W przypadku nieobecności nauczycieli zajęcia są odwoływane. Prosimy na bieżąco o sprawdzanie komunikatów na stronie.