22 września br. w Centrum Kulturalnym w Przemyślu odbyła się wystawa prac Doroty Skubisz pt. :   „Dobranoc”. Wystawa cieszyła się niemałym zainteresowaniem, na której nie zabrakło również młodzieży z sekcji medialnej MDK-u wraz z opiekunem.   D. Skubisz w przeszłości miała liczne wystawy swoich prac nie tylko w Przemyślu, ale również w Toruniu, Krakowie, Łomży, Warszawie, Gdańsku, Bytomie, a więc niemal na terenie całego kraju. Pani Dorota urodziła się i mieszka w Przemyślu. W roku 1987 ukończyła studia w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Krakowie (obecnie Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie), uzyskując dyplom w Pracowni Wklęsłodruku prof. Haliny Cader. Od 1992 pracuje jako instruktor plastyki w Młodzieżowym Domu Kultury w Przemyślu. Zajmuje się ilustracją, batikiem oraz rysunkiem.