Wrażeń było mnóstwo. Chcieliśmy  zapewnić dzieciom wiele atrakcji, aby nie nudziły się w czasie przerwy zimowej. W pierwszym tygodniu byliśmy m.in. na spektaklu teatralnym na przemyskim zamku, uczestnicy mieli dużo możliwości do aktywnego spędzania czasy, zorganizowaliśmy zajęcia na sali sportowej, były wyjścia w teren oraz nauka jazdy na łyżwach na przemyskim lodowisku pod opieką instruktora jazdy na łyżwach, dla niektórych dzieci była to pierwsza w życiu lekcja jazdy na łyżwach. Było artystycznie, dzieci śpiewały, tańczyły i dużo malowały. Odwiedziliśmy interesujące miejsca, były chwile rozrywki w parku miejskim, odwiedziliśmy park gigantycznych owadów w pobliskich Wapowcach, mieliśmy czas na zabawę w sali zabaw oraz zobaczyliśmy jak pracują funkcjonariusze Straży Granicznej na przejściu w Medyce. Byliśmy z wizytą u strażaków, prelekcję na temat cyberprzemocy przeprowadził dla dzieci funkcjonariusz policji. Byliśmy na warsztatach w Muzeum Ziemi Przemyskiej oraz na basenie w Jarosławiu. Zadowolenie dzieci było widać na każdym kroku. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć poniżej oraz już dziś zapraszamy na półkolonię letnią w pierwszych tygodniach wakacji.