A- A A+

 

 

 

drums.png

MUZYKA ELEKTRONICZNA - PERKUSJA

Karszyń Stanisław - sala nr 2

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota
 

15:15 - 16:00 - PERKUSJA ELEKTRONICZNA
gr. PER1a - kontynuująca   

16:00 - 16:45 - PERKUSJA ELEKTRONICZNA
gr. PER1b - kontynuująca

15:15 - 16:00 - PERKUSJA ELEKTRONICZNA
gr. PER1c - kontynuująca

14:15 - 15:00 - PERKUSJA ELEKTRONICZNA
gr. PER1f - dzieci przedszkolne

 
        15:40 - 16:25 - PERKUSJA ELEKTRONICZNA
gr. PER1e - początkująca
 
        16:30 - 17:15 - PERKUSJA ELEKTRONICZNAa
gr. PER1d - początkująca
 
 
pawn4.png

SZACHY i IKONOGRAFIA

Bator Zofia - sala nr 22

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota
  15:00 - 15:45 - SZACHY
gr SZ3a /początkująca/
       
  15:50 - 16:35 - SZACHY
gr SZ3b /początkująca/
15:50 - 16:35 - SZACHY
gr SZ3c /początkująca/
     
  16:40 - 17:25 - IKONOGRAFIA 16:40 - 17:25 - IKONOGRAFIA      
  17:30 - 18:15 - SZACHY
gr SZ1a /gr. starsza/
17:30 - 19:00 - SZACHY
gr SZ1c /gr. starsza/
     
  18:15 - 19:00 - SZACHY
gr SZ1b /gr. starsza/
       
 
help20.png

WOLONTARIAT

Cieślik Agnieszka - sala nr 4

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota
15:00 - 16:30 - WOLONTARIAT gr WOL1a 15:30 - 17:00 - WOLONTARIAT gr WOL1c      
16: 40 - 17:25 - WOLONTARIAT gr WOL1b 17: 10 - 17:55 - WOLONTARIAT gr WOL1d      
 
girl43.png

GITARA, ZESPOŁY, ŚPIEW

Huget Katarzyna - sala nr 23

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota
15:15-16:00 - GITARA gr. GIT1a
/początkująca/
14:15 - 15:00 - ŚPIEW  gr WOK1a /początkująca/   15:10-15:55 - ŚPIEW gr. WOK1b
/średniozaawansowana/
14:00-14:45 - GITARA gr. GIT2c
/początkująca/
9:25-10:25 - ZESPÓŁ gr. ZE1b
16:05-16:50 - GITARA gr. GIT1b
/średniozaawansowana/
15:05-15:50 - GITARA gr. GIT1e
/średniozaawansowana/
  16:00-16:45 - GITARA gr. GIT2a
/średniozaawansowana/
14:50-15:35 - GITARA gr. GIT2d
/średniozaawansowana/
10:30-11:45 - ZESPÓŁ gr. ZE1c
17:00-17:45 - GITARA gr. GIT1c
/początkująca/
16:00-16:45 - GITARA gr. GIT1f
/początkująca/
  16:55-17:40 - GITARA gr. GIT2b
/średniozaawansowana/
15:45-16:30 - GITARA gr. GIT2e 11:50-12:35 - ZESPÓŁ gr. ZE1d
17:50-18:35 - GITARA gr. GIT1d
/średniozaawansowana/
16:50-18:20 - ZESPÓŁ gr. ZE1a
/gr. starsza/
  17:45-18:30 - SPIEW gr. WOK1c
/średniozaawansowana/
16:35-17:20 - GITARA gr. GIT2f
/średniozaawansowana/
 
  18:25-19:10 - ZESPÓŁ gr. ZE1a
/duet/
    17:30-18:15 - SPIEW gr. WOK1c
/początkująca/
 
 
kids1.png

FLET, KLUB MALUCHA

Kłos Agnieszka - sala nr 16

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota
15:30-16:15 - FLET gr. FLE1a
/zaawansowana/
         
16:20-17:05 - FLET gr. FLE1c
/początkująca/
  16:15-17:00 - FLET gr. FLE2a
/początkująca/
     
17:10-17:55 - FLET gr. FLE1d
/początkująca/
  17:05-17:50 - FLET gr. FLE2b
/początkująca/
17:00 - 18:30 - KLUB MALUCHA    
18:00-18:45 - FLET gr. FLE1e
/początkująca/
  17:55-18:40 - FLET gr. FLE1b
/zaawansowana/
     
           
 
press10.png

SEKCJA DZIENNIKARSKA, MEDIALNA

Kawiak Stanisław - sala nr 4

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota
15:15 - 16:15 - ZAJĘCIA MEDIALNE - DZIENNIKARSKIE gr MED1a          
16:20 - 17:20 - ZAJĘCIA MEDIALNE - DZIENNIKARSKIE gr MED1b          
17:25 - 18:20 - ZAJĘCIA MEDIALNE - DZIENNIKARSKIE gr MED1c          
           
           
 
knight2.png

SZACHY

Krawczyk Andrzej - sala nr 22

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota
16:00 - 16:45 - SZACHY gr SZ2a     16:00 - 16:45 - SZACHY gr SZ2c    
16:50 - 17:35 - SZACHY - gr SZ2b     16:50 - 17:35 - SZACHY - gr SZ2d    
17:45 - 18:30  - SZACHY
- gr SZK1a
    17:40 - 18:25  - SZACHY
- gr SZ2e
   
      18:35 - 19:20 - SZACHY - gr SZK1b    
           
 
flamenco33.png

TANIEC

Krygowska Izabela - sala nr 18

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota
      15:00 - 15:45 - TANIEC gr TAN1a
/początkująca - dzieci/
  11:30 - 12:15 - Taniec gr TAN1c
/kontynuująca/
      15:45 - 16:30 - TANIEC gr TAN2a
/początkująca - dzieci/
   
      16:35 - 18:15 - TANIEC gr TAN2b
/kontynuująca/
   
      18:20 - 19:55 - TANIEC gr TAN1b -
/kontynuująca/
   
           
 
flamenco.png

ZUMBA, FITNESS, RYTMIKA

Kubicka Katarzyna - sala nr 18

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota
15:25 - 16:10 - RYTMIKA 15:45 - 16:30 - RYTMIKA 15:25 - 16:10 - RYTMIKA      
16:15 - 17:00 - FITNESS -ZUMBAgr 1   16:15 - 17:00 - FITNESS -ZUMBA  gr. 4      
17:05 - 17:50 - FITNESS -ZUMBA gr 1   17:05 - 17:50 - FITNESS -ZUMBA gr. 5      
17:55 - 19:25 - FITNESS -ZUMBA gr 3   17:55 - 19:25 - FITNESS -ZUMBA gr. 6      
           
 
world2.png

JĘZYK NIEMIECKI

Maresch-Jarecka Monika - sala nr 4

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota
  15:45 - 16:30 -J. NIEMIECKI - gr. NIE1a 15:00 - 15:45 -J. NIEMIECKI - gr. NIE1b   15:45 - 16:30 -J. NIEMIECKI - gr. NIE1c  
  16:35 - 17:20 - J. NIEMIECKI - gr. NIE1a 15:50 - 16:35 - J. NIEMIECKI - gr. NIE2b   16:35 - 17:20 - J. NIEMIECKI - gr. NIE1c  
           
           
           
 
profession1.png

GITARA, ZESPOŁY

Rajtmajer Janusz - sala nr 25

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota
15:00 - 15:45 - GITARA gr GIT5a 15:15 - 16:00 - GITARA gr GIT3a     14:50 - 15:35 - GITARA gr GIT4e  
15:50 - 16:35 - GITARA gr GIT5b 16:05 - 16:50 - GITARA gr GIT3b 16:00 - 16:45 - GITARA gr GIT4a 16:00 - 16:45 - GITARA GIT4d     15:40 - 16:25 - GITARA gr GIT4f  
16:40 - 18:10 - ZESPÓŁ gr ZE2a   16:55 - 17:40 - GITARA gr GIT3c 16:50 - 17:35 - GITARA gr GIT4b   16:30 - 18:00 - ZESPÓŁ gr ZE2b  
  17:45 - 18:30 - GITARA gr GIT3d  17:40 - 18:25 - GITARA gr GIT4c           18:05 - 18:50 - GITARA gr GIT3e  
        18:55 - 19:40 - GITARA gr GIT3f  
 
cup29.png

ZAJĘCIA PLASTYCZNE

Skubisz Dorota - sala nr 14

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota
15:15 - 16:45 - ZAJ. PLASTYCZNE gr PLA4a
/młodsza/
16:55 - 17:40 - ZAJ. PLASTYCZNE gr PLA5b
/średnia/
15:15 - 16:45 - ZAJ. PLASTYCZNEgr PLA4b
/średnia/

17:00 - 18:30 - KLUB MALUCHA

15:15 - 16:45 - ZAJ. PLASTYCZNE gr PLA6a
/starsza/

 
16:55 - 17:40 - ZAJ. PLASTYCZNE  gr PLA5a
/starsza/
17:45 - 19:15 - ZAJ. PLASTYCZNE  gr PLA5b
/średnia/
16:55 - 18:25 - ZAJ. PLASTYCZNE  gr PLA4b
/średnia/

16:55 - 18:25 - ZAJ. PLASTYCZNE gr PLA6a
/starsza/

 
17:45 - 19:15 - ZAJ. PLASTYCZNE  gr PLA5a
/starsza/
       
           
           
 
piano11.png

KEYBOARD

Tereszak Tomasz - sala nr 17

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota
14:55 - 15:40 - KEYBOARD gr KEY2a
/zaawansowana/
15:00 - 15:45 - KEYBOARD gr KEY1a
/początkująca/
15:45 - 16:30 - KEYBOARD gr KEY1d
/początkująca/
15:45 - 16:30 - KEYBOARD gr KEY1f
/początkująca/
   
15:45 - 16:30 - KEYBOARD gr KEY1g
/początkująca/
15:50 - 16:35 - KEYBOARD gr KEY2b
/zaawansowana/
16:35 - 17:20 - KEYBOARD gr KEY1e
/początkująca/
16:35 - 17:20 - KEYBOARD gr KEY2d
/zaawansowana/
   
16:35 - 17:20 - KEYBOARD gr KEY2c
/zaawansowana/
16:40 - 17:25 - KEYBOARD gr KEY1b
/początkująca/
       
  17:30 - 18:15 - KEYBOARD gr KEY1b
/początkująca/
       
           
 
drawing20.png

RĘKODZIEŁO ARTYSTYCZNE

Torba Julita - sala nr 14

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota
16:00 - 17:30 -  RĘKODZIEŁO ARTYSTYCZNE gr RA1a
/Borelowskiego/
15:15 - 16:45 -  RĘKODZIEŁO ARTYSTYCZNE gr RA2
/Budynek MDK/
15:00 - 15:45 -  RĘKODZIEŁO ARTYSTYCZNE gr RA3
/Borelowskiego/
16:00 - 17:30 -  RĘKODZIEŁO ARTYSTYCZNE gr RA2a
/Budynek MDK/
16:00 - 17:30 -  RĘKODZIEŁO ARTYSTYCZNE gr RA3a
/Borelowskiego/
 
17:40 - 18:25 -  RĘKODZIEŁO ARTYSTYCZNE gr RA1b
/Borelowskiego/
  16:00 - 17:30 -  RĘKODZIEŁO ARTYSTYCZNE gr RA1a
/Borelowskiego/
17:40 - 19:10 -  RĘKODZIEŁO ARTYSTYCZNE gr RA2b
/Budynek MDK/
17:40 - 19:10 -  RĘKODZIEŁO ARTYSTYCZNE gr RA3b
/Borelowskiego/
 
    17:40 - 18:25 -  RĘKODZIEŁO ARTYSTYCZNE gr RA1b
/Borelowskiego/
  19:15 - 20:00 -  RĘKODZIEŁO ARTYSTYCZNE gr RA3c
/Borelowskiego/
 
           
           
 
man343.png

ZAJĘCIA KOMPUTEROWE

Zych Andrzej - sala nr 4

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota
  16:10 - 16:55 - GRAFIKA KOMPUTEROWA gr KOM1a
/kontynuacja/
17:15 - 18:00 - GRAFIKA KOMPUTEROWA gr KOM1c
/początkująca/
16:10 - 16:55 - GRAFIKA KOMPUTEROWA gr KOM1e
/kontynuacja/
   
  17:00 - 17:45 - PROGRAMOWANIE SCRATCH gr KOM1b
/kontynuacja/
18:05 - 18:50 - PROGRAMOWANIE SCRATCH gr KOM1d
/początkująca/
17:00 - 17:45 - PROGRAMOWANIE SCRATCH gr KOM1f
/kontynuacja/
   
           
           
           
 
pingpong5.png

TENIS STOŁOWY, ROLKI, BILARD, ŁYŻWY

Żygała Janusz - sala nr 01

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota
  16:00 - 16:45 - TENIS gr TEN1a 16:00 - 16:45 - TENIS gr TEN2a 16:00 - 16:45 - TENISgr TEN1b 15:45 - 17:15 - TENIS gr. TEN2b 9:50 - 10:35 - REKREACJA - ROLKI - gr. REK1b
  16:50 - 17:35 -  TENIS gr TEN1a 16:50 - 17:35 - TENISgr TEN2b 16:50 - 17:35 -  TENIS gr TEN1b 17:25 -18:55 REKREACJA - BILARD gr REK1a 10:40 - 11:25 - REKREACJA - ROLKI - gr. REK1b
  17:40 - 18:25 -  TENIS gr TEN1a 17:40 - 18:25 - TENISgr TEN2c 17:40 - 18:25 -  TENIS gr TEN1b 19:00 - 19:45 - REKREACJA - BILARD gr REK1a 11:30 - 12:15 - REKREACJA - ROLKI - gr. REK1b
    18:30 - 19:15 - TENIS gr TEN2d      
           
 
paint4.png

ZAJĘCIA PLASTYCZNE

Hausman Aldona - pracownia przy ul. Borelowskiego 9

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota
16:00 - 17:30 -  ZAJ. PLASTYCZNE gr PLA1a 16:00 - 17:30 -  ZAJ. PLASTYCZNE gr PLA1c 16:00 - 17:30 -  ZAJ. PLASTYCZNE gr PLA2a 16:00 - 17:30 -  ZAJ. PLASTYCZNE gr PLA2c 15:10 - 16:40 -  ZAJ. PLASTYCZNE gr PLA3a  
17:40 - 18:25 -  ZAJ. PLASTYCZNE gr PLA1b 17:40 - 18:25 -  ZAJ. PLASTYCZNE gr PLA1d 17:40 - 18:25 -  ZAJ. PLASTYCZNEgr PLA2b 17:40 - 18:25 -  ZAJ. PLASTYCZNE gr PLA2d 16:50 - 18:20 -   ZAJ. PASTYCZNE gr PLA 3b  
        8:30 - 20:00 -  ZAJ. PLASTYCZNE gr PLA3c  
           
           
JSN Fidem template designed by JoomlaShine.com