Kolejny rok szkolny dobiegł końca. Było to okres intensywnej pracy dla nas wszystkich. Ponad 800 uczestników zajęć brało udział w niezliczonych imprezach, w wielu konkursach, turniejach oraz różnych większych i mniejszych wydarzeniach kulturalnych naszego miasta. Drodzy Uczestnicy! Zdobywaliście nagrody i wyróżnienia, wykonaliście wiele wspaniałych zadań. Przez cały rok współpracowaliśmy z wieloma instytucjami realizując wspólnie wiele ciekawych przedsięwzięć. Dziękuję serdecznie wszystkim Nauczycielom, Uczestnikom, Rodzicom i wszystkim osobom, z którymi miałem przyjemność realizować wspaniałe inicjatywy. Dziękuję za cały rok intensywnej pracy i życzę udanych wakacji, wypoczynku oraz powrotu do Młodzieżowego Domu Kultury już we wrześniu.

Stanisław Karszyń - dyrektor MDK w Przemyślu