Flet dla najmłodszych - odkryj radość z muzyki

Nauka gry na flecie prostym od podstaw. Zajęcia prowadzone są w małych zespołach, a nauka gry możliwa już od najmłodszych lat. Zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym i klas początkowych szkół podstawowych.

Nauka gry na gitarze

Nauka gry na gitarze od podstaw oraz w grupach zaawansowanych. Uczestnicy mają możliwość publicznej prezentacji swoich umiejętności na różnorodnych koncertach i imprezach plenerowych.

Zespół wokalny zaprasza dzieci i młodzież

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych doskonaleniem swojego wokalnego warsztatu oraz doskonałą zabawą i twórczym spędzaniem wolnego czasu. Dziecięcy zespół wokalny przyjmuje cały czas zapisy.  Zdobyte umiejętności będziemy prezentować podczas koncertów organizowanych w naszym mieście. To niepowtarzalna okazja występów na scenie. Zapraszamy do MDK.

Klub Malucha zaprasza 3- i 4-latki

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku trzech i czterech lat i jest to doskonały sposób na przygotowanie dziecka do przedszkola oraz do odpowiedniego przeżywania sztuki, a także dają możliwość wczesnego odkrycia drzemiącego w dziecku talentu. Oferujemy Dzieciom zajęcia muzyczne i plastyczne. Dzieci bawiąc, uczą się ciekawych rzeczy, kształtują poczucie rytmu, rozwijają własne zdolności, kształtują wrażliwość muzyczną.

Przyjdź do nas - ponad 700 uczestników

MDK w Przemyślu jest publiczną placówką wychowania pozaszkolnego. W obecnym roku szkolnym prowadzimy zajęcia dla ponad 700 uczniów w kilkudziesięciu sekcjach stałych.

Prowadzimy zajęcia w pracowniach: muzyczna, plastyczna, komputerowa, językowa, sportowa, taneczna, medialna.

Zajęcia komputerowe - grafika, muzyka, programowanie

Zajęcia komputerowe dla dzieci i młodzieży szkolnej obejmują obsługę programów graficznych GIMP, INKSCAPE i muzycznych: LMMS, AUDACITY, tworzenie gazetki DTP oraz programowanie SCRATCH. Zapraszamy do pracowni komputerowej. Grupy początkujące już dla dzieci od lat 8.

Zapisy na rok szk. 2018/19 już się rozpoczęły!

Rozpoczęły się zapisy na zajęcia pozaszkolne na nowy rok szk. 2018/19. Rekrutacja  trwa od 16 marca 2018. Czekamy na zgłoszenia. Ilość miejsc ograniczona.

Więcej informacji dostępnych przeczytasz klikając tutaj.

Dużo śmiechu i zabawy w pracowni plastycznej

W naszej pracowni plastycznej uśmiech na twarzach dzieci jest zauważalny na każdych zajęciach. Mnóstwo zabawy, ciekawe pomysły przyciągają wielu nowych uczestników. Zajęcia plastyczne, rysunek i grafika, formy przestrzenne i wiele innych pomysłów w różnych grupach wiekowych. Zapraszamy do zapisów.

Perkusja elektroniczna - jedyne takie zajęcia w mieście

Perkusja elektroniczna posiada wiele zalet, poznaj je na naszych zajęciach. Lekcje rozwijają koordynację ruchów, poprawiają poczucie rytmu oraz rozwijają muzykalność. Uczymy zapisu nutowego, ale przede wszystkim zapewniamy satysfakcję i szybkie postępy w nauce gry

A- A A+

Informujemym, że w okresie szkolnej przerwy świątecznej MDK prowadzi zajęcia zgodnie ze stałym planem, z wyjątkiem soboty, 31.03.2018 - w tym dniu nie będzie zajęć dydaktycznych oraz poniedziałku 02.04.2018 - dzień wolny od pracy.

MDK jest placówką publiczną

Jesteśmy oświatową placówką publiczną
UM w Przemyślu

WAŻNY TERMIN

Termin złożenia wniosków o przyjęcie na zajęcia na nowy rok szkolny 2018/19 upływa za:   10 dni

Komunikaty

Plan zajęć stałych

Zajęcia komputerowe u P. Andrzeja Zycha zostały przeniesione z dnia 02.05.2018 na dzień 30.04.2018.

Zajęcia z tenisa stołowego u P. Janusza Żygały zostały przeniesione z dnia 02.05.2018 na dzień 23.04.2018.

Zajęcia szachowe u P. Zofii Bator w dniu 25.04.2018 zostały odwołane.

Zajęcia z keyboardu u P. Tomasza Tereszaka w dniach 12.04, 24.04 - w tym dniu nie będzie zajęć ostatniej grupy key 1c, 30.04, 02.05.2018 nie odbędą się. Szczegóły dotyczące odrobienia zajęć prosimy ustalić z nauczycielem.

Zajęcia szachowe u P. Andrzeja Krawczyka w dniu 23.04.2018 nie odbędą się. Zajęcia zostaną odrobione w dniu 30.05.2018.

Trwa rekrutacja na nowy rok szkolny. Szczegóły można przeczytać KLIKAJĄC TUTAJ

Więcej…
JSN Fidem template designed by JoomlaShine.com