Dużo śmiechu i zabawy w pracowni plastycznej

W naszej pracowni plastycznej uśmiech na twarzach dzieci jest zauważalny na każdych zajęciach. Mnóstwo zabawy, ciekawe pomysły przyciągają wielu nowych uczestników. Zajęcia plastyczne, rysunek i grafika, formy przestrzenne i wiele innych pomysłów w różnych grupach wiekowych. Zapraszamy do zapisów.

Zajęcia komputerowe - grafika, muzyka, programowanie

Zajęcia komputerowe dla dzieci i młodzieży szkolnej obejmują obsługę programów graficznych GIMP, INKSCAPE i muzycznych: LMMS, AUDACITY, tworzenie gazetki DTP oraz programowanie SCRATCH. Zapraszamy do pracowni komputerowej. Grupy początkujące już dla dzieci od lat 8.

Przyjdź do nas - ponad 700 uczestników

MDK w Przemyślu jest publiczną placówką wychowania pozaszkolnego. W obecnym roku szkolnym prowadzimy zajęcia dla ponad 700 uczniów w kilkudziesięciu sekcjach stałych.

Prowadzimy zajęcia w pracowniach: muzyczna, plastyczna, komputerowa, językowa, sportowa, taneczna, medialna.

Zespół wokalny zaprasza dzieci i młodzież

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych doskonaleniem swojego wokalnego warsztatu oraz doskonałą zabawą i twórczym spędzaniem wolnego czasu. Dziecięcy zespół wokalny przyjmuje cały czas zapisy.  Zdobyte umiejętności będziemy prezentować podczas koncertów organizowanych w naszym mieście. To niepowtarzalna okazja występów na scenie. Zapraszamy do MDK.

Perkusja elektroniczna - jedyne takie zajęcia w mieście

Perkusja elektroniczna posiada wiele zalet, poznaj je na naszych zajęciach. Lekcje rozwijają koordynację ruchów, poprawiają poczucie rytmu oraz rozwijają muzykalność. Uczymy zapisu nutowego, ale przede wszystkim zapewniamy satysfakcję i szybkie postępy w nauce gry

Nauka gry na gitarze

Nauka gry na gitarze od podstaw oraz w grupach zaawansowanych. Uczestnicy mają możliwość publicznej prezentacji swoich umiejętności na różnorodnych koncertach i imprezach plenerowych.

Zapisy na rok szk. 2018/19 już się rozpoczęły!

Rozpoczęły się zapisy na zajęcia pozaszkolne na nowy rok szk. 2018/19. Rekrutacja  trwa od 16 marca 2018. Czekamy na zgłoszenia. Ilość miejsc ograniczona.

Więcej informacji dostępnych przeczytasz klikając tutaj.

Klub Malucha zaprasza 3- i 4-latki

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku trzech i czterech lat i jest to doskonały sposób na przygotowanie dziecka do przedszkola oraz do odpowiedniego przeżywania sztuki, a także dają możliwość wczesnego odkrycia drzemiącego w dziecku talentu. Oferujemy Dzieciom zajęcia muzyczne i plastyczne. Dzieci bawiąc, uczą się ciekawych rzeczy, kształtują poczucie rytmu, rozwijają własne zdolności, kształtują wrażliwość muzyczną.

Flet dla najmłodszych - odkryj radość z muzyki

Nauka gry na flecie prostym od podstaw. Zajęcia prowadzone są w małych zespołach, a nauka gry możliwa już od najmłodszych lat. Zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym i klas początkowych szkół podstawowych.

A- A A+

b_500_400_16777215_00_images_aktualnosci_2018_1proc2018.png 

Szanowni Państwo!
wypełniając deklaracje podatkowe często zastanawiamy się jak wykorzystywane są nasze pieniądze. Od kilku lat o przeznaczeniu 1% swojego podatku możemy zdecydować samodzielnie. Warto skorzystać z tego przywileju i wspomóc cel, który jest nam bliski. Organizacje, które mają prawo do otrzymywania 1%, działają w różnych obszarach. MDK w Przemyślu dba o rozwój uzdolnień dzieci i młodzieży z Przemyśla i okolic. Stanowi ważną część życia społecznego. Wiemy, że wybór jest trudny, ale zachęcamy Państwa do przekazania 1% swojego podatku właście dla tej placówki.Przekazanie 1 % podatku dla MDK w Przemyślu jest możliwe poprzez Fundację Młodzi-Młodym. Nasz profil na ich stronie moża zobaczyć pod tym linkiem: >> zobacz profil

Przekazanie podatku to bardzo prosta czynność. Wystarczy, że w zeznaniu podatkowym wpiszesz w odpowiednią rubrykę numer KRS organizacji: 0000270261, której działania chciałbyś wspomóc, a jako cel szczegółowy podasz: MDK PRZEMYSL 4160

Kwotę, którą uzyskamy, przeznaczymy w całości na wyposażenie pracowni. W latach ubiegłych zostało zakupione wyposażenie m.in. do pracowni muzycznej. Również w tym roku liczymy na Państwa przychylność!

 

 

MDK jest placówką publiczną

Jesteśmy oświatową placówką publiczną
UM w Przemyślu

WAŻNY TERMIN

Zapisy na pozostałe wolne miejsca w rekrutacji uzupełniającej będą przyjmowane od 25 maja, czyli za:   3 dni

Komunikaty

Plan zajęć stałych

Zajęcia z gitary, wokalu i zespołu u P. Katarzyny Huget w dniach 17.05-21.05.2018 zostały odwołane.

Zajęcia z zumby i rytmiki u P. Katarzyny Kubickiej w dniu 15.05.2018 zostały odwołane. Zajęcia zostaną odrobione w dniu 26.05.2018.

Zajęcia z gitary u P. Janusza Rajtmajera w dniu 25.05.2018 (piątek) w godzinach 16:30-18:00 zostały przeniesione na dzień 24.05.2018 (czwartek). Zajęcia odbędą się w godzinach 16:55-18:25.

Trwa rekrutacja na nowy rok szkolny. Szczegóły można przeczytać KLIKAJĄC TUTAJ

Więcej…
JSN Fidem template designed by JoomlaShine.com