Zajęcia komputerowe - grafika, muzyka, programowanie

Zajęcia komputerowe dla dzieci i młodzieży szkolnej obejmują obsługę programów graficznych GIMP, INKSCAPE i muzycznych: LMMS, AUDACITY, tworzenie gazetki DTP oraz programowanie SCRATCH. Zapraszamy do pracowni komputerowej. Grupy początkujące już dla dzieci od lat 8.

Klub Malucha zaprasza 3- i 4-latki

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku trzech i czterech lat i jest to doskonały sposób na przygotowanie dziecka do przedszkola oraz do odpowiedniego przeżywania sztuki, a także dają możliwość wczesnego odkrycia drzemiącego w dziecku talentu. Oferujemy Dzieciom zajęcia muzyczne i plastyczne. Dzieci bawiąc, uczą się ciekawych rzeczy, kształtują poczucie rytmu, rozwijają własne zdolności, kształtują wrażliwość muzyczną.

Perkusja elektroniczna - jedyne takie zajęcia w mieście

Perkusja elektroniczna posiada wiele zalet, poznaj je na naszych zajęciach. Lekcje rozwijają koordynację ruchów, poprawiają poczucie rytmu oraz rozwijają muzykalność. Uczymy zapisu nutowego, ale przede wszystkim zapewniamy satysfakcję i szybkie postępy w nauce gry

Zespół wokalny zaprasza dzieci i młodzież

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych doskonaleniem swojego wokalnego warsztatu oraz doskonałą zabawą i twórczym spędzaniem wolnego czasu. Dziecięcy zespół wokalny przyjmuje cały czas zapisy.  Zdobyte umiejętności będziemy prezentować podczas koncertów organizowanych w naszym mieście. To niepowtarzalna okazja występów na scenie. Zapraszamy do MDK.

Dużo śmiechu i zabawy w pracowni plastycznej

W naszej pracowni plastycznej uśmiech na twarzach dzieci jest zauważalny na każdych zajęciach. Mnóstwo zabawy, ciekawe pomysły przyciągają wielu nowych uczestników. Zajęcia plastyczne, rysunek i grafika, formy przestrzenne i wiele innych pomysłów w różnych grupach wiekowych. Zapraszamy do zapisów.

Nauka gry na gitarze

Nauka gry na gitarze od podstaw oraz w grupach zaawansowanych. Uczestnicy mają możliwość publicznej prezentacji swoich umiejętności na różnorodnych koncertach i imprezach plenerowych.

Przyjdź do nas - ponad 700 uczestników

MDK w Przemyślu jest publiczną placówką wychowania pozaszkolnego. W obecnym roku szkolnym prowadzimy zajęcia dla ponad 700 uczniów w kilkudziesięciu sekcjach stałych.

Prowadzimy zajęcia w pracowniach: muzyczna, plastyczna, komputerowa, językowa, sportowa, taneczna, medialna.

Flet dla najmłodszych - odkryj radość z muzyki

Nauka gry na flecie prostym od podstaw. Zajęcia prowadzone są w małych zespołach, a nauka gry możliwa już od najmłodszych lat. Zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym i klas początkowych szkół podstawowych.

A- A A+

b_500_400_16777215_00_images_aktualnosci_2018_1proc2018.png 

Szanowni Państwo!
wypełniając deklaracje podatkowe często zastanawiamy się jak wykorzystywane są nasze pieniądze. Od kilku lat o przeznaczeniu 1% swojego podatku możemy zdecydować samodzielnie. Warto skorzystać z tego przywileju i wspomóc cel, który jest nam bliski. Organizacje, które mają prawo do otrzymywania 1%, działają w różnych obszarach. MDK w Przemyślu dba o rozwój uzdolnień dzieci i młodzieży z Przemyśla i okolic. Stanowi ważną część życia społecznego. Wiemy, że wybór jest trudny, ale zachęcamy Państwa do przekazania 1% swojego podatku właście dla tej placówki.Przekazanie 1 % podatku dla MDK w Przemyślu jest możliwe poprzez Fundację Młodzi-Młodym. Nasz profil na ich stronie moża zobaczyć pod tym linkiem: >> zobacz profil

Przekazanie podatku to bardzo prosta czynność. Wystarczy, że w zeznaniu podatkowym wpiszesz w odpowiednią rubrykę numer KRS organizacji: 0000270261, której działania chciałbyś wspomóc, a jako cel szczegółowy podasz: MDK PRZEMYSL 4160

Kwotę, którą uzyskamy, przeznaczymy w całości na wyposażenie pracowni. W latach ubiegłych zostało zakupione wyposażenie m.in. do pracowni muzycznej. Również w tym roku liczymy na Państwa przychylność!

 

 

MDK jest placówką publiczną

Jesteśmy oświatową placówką publiczną
UM w Przemyślu

1 % podatku dla MDK

JSN Fidem template designed by JoomlaShine.com